پرنده حفاظت می شود بال در دولت

یک تفاهم نامه امضا شده بین آندرا پرادش وزارت جنگل و بمبئی تاریخ طبیعی جامعه (BNHS) تنظیم شده است به یک تلنگر برای حفاظت از پرندگان مهاجر است که در اعداد بزرگ در امتداد ساحلی تالاب از دولت است.

BNHS کشور برتر پرنده حفاظت از جامعه با یک overreaching ماموریت برای حفاظت از پرندگان مهاجر با تاکید ویژه بر آسیای مرکزی هوایی پرندگان مهاجر. تفاهم نامه شامل پرنده نظارت بر مدیریت زیستگاه و آموزش از جنگل پرسنل.

رئیس حیات وحش سرپرست و مدیر ارشد کنسرواتور از جنگل های D. Nalini موهان و مدیر BNHS امضا تفاهم نامه در حاشیه کنفرانس احزاب (CoP) در گونه های مهاجر (CMS) برگزار شد در گاندینگر در گجرات.

“جنگل بخش بوده و کار با موسسات برتر مانند سلیم علی مرکز پرنده شناسی و تاریخ طبیعی Coimbatore در حفاظت از پرندگان در Pulicat در Nellore منطقه و Telineelapuram در Srikakulum منطقه. ما پرسنل آموزش داده خواهد شد در انتقال تکنولوژی مانند زنگ از پرندگان است که در سطح جهانی به رسمیت شناخته شده” گفت: آقای Nalini کومار.

این تفاهم نامه را افزایش حفاظت از پرندگان مهاجر که بیش از سال های بسیاری ساخته شده اند تالاب در سراسر 950 کیلومتر خط ساحلی از دولت به عنوان مکان های تودرتو. نقطه-صورتحساب پلیکان سفید Ibis باز صورتحساب storks شب herons کمی coromont برخی از پرندگان مهاجر که در حال حاضر در Pulicat دریاچه پرنده پناهگاه Nelapattu پرنده پناهگاه Nellore, Uppalapadu در گنٹور به نام چند تالاب.

برخی از منحصر به فرد حفاظت از محیط زیست اقدامات توسط A. P. وزارت جنگل آمده اند برای ستایش در پلیس-CMS دیدار برگزار شد به تازگی. اتحادیه وزیر, جنگل, محیط زیست, Prakash Javadekar گفت که هنر همزیستی مسالمت آمیز و اقدامات حفاظتی در Kolleru در نقش یک مدل برای بقیه کشور است.

برخی از پرنده پناهگاه مانند Pulicat دریاچه را تبدیل به محبوب اکوتوریسم نقاط. فلامینگو جشنواره برگزار شد در هفته اول ژانویه در Nellore تساوی lakhs از گردشگران و دوستداران پرنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>