زمانی که Harley Quinn (مارگوت رابی) می خواهد یکی دیگر از حیوان خانگی است که او از جمله توتو چادری چشم یک taxidermied بیش از حد او بر میدارد یک کفتار از یک حیوان عجیب و غریب فروشگاه. تازه تنها پس از ریخته شدن توسط او روانی معشوقه ی Mr J با نام مستعار Joker, کوین نیاز به بسته شدن. چه راهی بهتر برای انجام این کار نسبت به نابودی نقطه ای که در آن عشق خود را اعلام کرد? بنابراین او همواره یک کامیون به Ace مواد شیمیایی گیاهی که در آن او متعهد عشق خود را به او. در گذشته هالیوود pin-up, صدای تودماغی, دوست داشتنی آدامس با آشفته لبخند کوین کاملا بدیهی است که certifiable. بدون بذله گو حفاظت او نتیجه-روز رایگان هستند و بیش از همه او را به حال ستم است برای پوند از گوشت.

در مرکز آن یک الماس های رمزگذاری شده با کلید بیشتر ثروت بیش از هر کس احتمالا می تواند تصور کنید. جواهر در دست — در واقع در داخل احشاء — یک جیب بر, کاساندرا قابیل (الا جی بسکو). خداوند جرم Roman Sionis (Ewan McGregor) استخدام کوین برای بازیابی الماس به جای زندگی او و به زودی پلیس رنه مونتویا (Rosie Perez) با الهام از 80s, vigilante با hypersonic جیغ, سیاه, قناری (Jurnee Smollett-Bell) و مافیا اری برنده زن Huntress (Mary Elizabeth Winstead) همه تصویر وارد.

پرندگان شکاری (و Fantabulous به رهایی از یک Harley Quinn)

  • مدیر: کتی یان
  • بازیگران: مارگوت رابی, مری الیزابت وینستد Jurnee Smollett-Bell, Rosie Perez, Chris Messina, الا جی Basco, Ali Wong, Ewan McGregor,
  • داستان: به تازگی تک Harley Quinn در آب گرم با تمام دشمنان اما خداوند جرم Roman Sionis تنها یدکی زندگی خود را اگر او به ارمغان می آورد یک الماس او به شدت خواسته

پرندگان شکاری (و Fantabulous به رهایی از یک Harley Quinn) کاملا نمی اند که یک طرح پیچیده به مغز خود دندان تان شدیدا. این فیلم به طور کامل متکی بر فلش سبک و suave اقدام به کمند کسانی که چشم. اما از آنجا که آن نیرنگ آشکار است نمی شود آن را کمتر سرگرم کننده است. که گفت: مدیر کتی یان می تواند اعمال برخی از اقتصاد در زحمت معرفی هر شخصیت. با یک غیر خطی ساختار روایت به سرعت مرتعش از گذشته به حال و بسیاری از نئون نشانگر گرافیک, نقاشی بر روی صفحه نمایش. پراکنده روایت دارای گونه های برامده با كنايه و schticky کمدی نگه داشتن سرعت رفتن. یان صنایع دستی غیور جوان فیلم است که نمی خواهد اجازه می دهد مخاطبان تسلیم به حواس پرتی. آن مهم است به ذکر است که با وجود کوین بسیار sexualised لباس و رفتار یان نمی توسل به pandering به مرد زل زل نگاه کردن حتی اگر او شامل مبارزه با صحنه میان downpour از آبپاش.

به عنوان انتظار می رود که از تریلر خود رابی است مسحور در یک شخصیت است که به خوبی می تواند تبدیل به مش. یان elicits جوهر از هر نقش از بازیگران دیگر نیز آتش خود را به خط مقدم. Huntress’ تداخل و مونتویا را upstanding عدالت, سیاه قناری پذیری کاساندرا بی گناهی و حتی Sionis بالا سخت تن به تن گریز از مرکز شرارت است. اعتباری است که با توجه به نویسنده این فیلم Christina Hodson بیش از حد. آن را بزرگ برای دیدن یک فیلم در مورد زنان نوشته و کارگردانی شده توسط زنان است. جای تعجب نیست پس از آن که هیچ برانگیختن مخاطب با نشانه های بصری و انقباض غیر ارادی ماهیچه دیالوگ. با R-امتیاز قهرمان فیلم دست آوردن کشش در دفتر جعبه را پس از Deadpool‘s فراری موفقیت آن دلگرم کننده برای دیدن که تاثیر زنان بیش از حد. DC بوده و عقب با بیشتر نتواند از بازدید اما پرندگان شکاری است که قطعا دومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر