BJP متحد چهره قوی تر مخالفان در Bodoland شورای سنجی

برای اولین بار از سال 2003 متحد از BJP انتظار می رود که به صورت یک اپوزیسیون قدرتمند در Bodoland ارضی شورای (BTC) نظر سنجی در آسام.

انتخابات 40-صندلی قبیله ای شورای برنامه ریزی شده در ماه آوریل است. شورای تاسیس تحت ششم برنامه قانون اساسی و مقر آن در غرب آسام را ککرژر شهر را پوشش می دهد چهار منطقه که در آن بودو جامعه قابل ملاحظه جمعیت.

در شب جمعه سابق دانشجویی رهبر Pramod Boro پیوست ایالات مردم حزب لیبرال (UPPL) به ریاست سابق Rajya سبها MP Urkhao Gwra برهما. سابق بود بلافاصله ساخته شده با این کار رئیس جمهور است.

آقای Boro استعفا کرده بود به عنوان رئیس جمهور از نفوذ همه بدو Students’ Union (ABSU) به زودی پس از امضای سوم بدو صلح توافق در ژانویه 27, همراه با رهبران همه جناح ها از منحل گروه های افراطی ملی دموکراتیک مقابل Boroland (NDFB).

آقای برهما شده است و یکی از مهمترین منتقدان از Bodoland جلو مردم (BPF) و رئیس آن Hagrama Mohilary است که رئیس BTC. این BPF یکی از دو منطقه ای ترکیبات بی جی پی به رهبری داد, دولت در آسام.

این UPPL ناتوانی در تبدیل شدن به یک نیروی عمده سیاسی در تمام این سالها آقای Boro بیشتر از یک رهبر مخالفان در BTC مناطق در حالی که رهبری Bodoland استقلال جنبش — پس از کنار گذاشتهشدن ژانویه توافق — در او روی لئامت دادن طولانی مدت به عنوان ABSU رئیس. او تا به حال چندین اجرا فهم با BTC رهبری در طول این مرحله ،

تحلیلگران سیاسی گفت: آقای Boro با پیوستن به UPPL در حضور چندین سابق NDFB رهبران آن را روشن ساخته است که BTC سنجی خواهد بود یکی از مهمترین کاملا رقابت. نشانه های وجود دارد که برخی از NDFB رهبران خواهد پیوستن به UPPL در اجرا تا به پای صندوق های رای.

این NDFB شده بود رقیب از بدو آزادیبخش ببر های سابق گروه افراطی است که در درجه اول دگرگون به BPF. آقای Mohilary شد ببر’ رئیس تا اعلام آتش بس قبل از شکل گیری BTC.

چه داده است انگیزه ای برای UPPL شد بی جی پی را نشان می دهد که آن را به گره زدن با هر دو BPF و یا هر حزب دیگری که کنترل BTC. چند روز پیش BPF به شدت واکنش نشان داد زمانی که آسام BJP جمهور رانجیت کومار Dass گفت حزب او بود و علاقه زیادی به گسترش رد پای آن در BTC مناطق.

“چیزهایی که اتفاق می افتد نیست با توجه به خواسته Ranjit Dass” آقای Mohilary گفت.

آقای Boro گفت که او فکر نمی در نظر گرفتن قدرت است. “هدف ما این است که برای اطمینان از اجرای این بند از توافق صلح جدید برای دائمی صلح و ثبات و توسعه در بدو مناطق,” او گفت:.

BTC مناطق عقب مانده به علت معیوب حکومت او گفت و افزود که UPPL خواهد کار کردن استراتژی انتخاباتی خود را به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>