BJP ارشد در روز سریع برای کشاورزان باعث

وی از سوی مامورین که دولت موفق به ارائه به اندازه کافی مراکز خرید و کشاورزان محروم بودند حمایت قیمت بر روی یک بهانه و یا دیگر Telangana BJP جمهور Bandi سانجی کومار نشسته در یک روز سریع در دولت بی جی پی در جمعه.

آقای سانجی گفت: سریع بود به منظور جلب توجه دولت به مشکلات مواجه و در سطح زمین اگر دولت شده است ساخت بلند ادعا می کند. وضعیت در کشاورز-سطح خیلی بد بود, او ادعا کرد. امکانات در IKP مراکز فقیر بودند و همچنین در مراکز خرید برنج توسط دولت است.

او به یاد می آورد که چگونه برخی از کشاورزان در Sircilla سوخته خود را در تولید نشان دهنده عذاب از کشاورزان اما دولت بود و نادیده گرفتن مسائل اساسی و تهدید کشاورزان با پلیس موارد است. او گفت: BJP را رصد شد بر اساس رهبران حزب’ بازدید از مراکز خرید در تمام مناطق به مدت دو روز. “ما در حال برجسته مسائل مطرح شده توسط کشاورزان با ما,” او گفت:.

آقای سانجی ادعا که دولت نمی شد حتی صحبت کردن در مورد این محصول ضرر و زیان ناشی از unseasonal باران و دولت حتی بحث در مورد مسئله بسیار مهم است. او همچنین ادعا شده که واسطه بودند تشویق شود با حمایت فعال از TRS رهبران و مقامات و وزیر بود مادر روی آن. بعد او در یک تله کنفرانس با برخی از کشاورزان که در آن آنها توضیح داد کاستی از تلاش های دولت در سطح زمین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>