BJP MLAs و اگرتلا شهرداری کمیسر درگیر در یک مرافعه

دو BJP قانونگذاران و کمیسر اگرتلا شهرداری شرکت درگیر در یک تف در طول یک جلسه در روز چهارشنبه بیش از یک ضد تجاوز رانندگی در شهر است.

در یک نقطه کمیسر Shailesh کومار Yadav همچنین مدیر اجرایی اگرتلا شهر هوشمند پروژه راه می رفت از این نشست است.

MLAs Asish کومار ساها و رم پراساد پل تا به حال ملاقات با شهردار Prafulla Jit سینها به بحث در مورد حذف سازه های کنار جاده ای از زمان معامله گران است.

کمیسر Yadav که در حال حاضر در این جلسه اعتراض به حضور افرادی که همراه MLAs در اتاق کنفرانس.

این منجر به گرم مبادلات بین Shailesh Yadav و دو MLAs.

شهردار سینها شکست خورده در تلاش خود را برای افزایش آشفته MLAs.

پس از مدتی کمیساریای سمت چپ اتاق با استناد به عدم توانایی خود را به باقی می ماند در حال حاضر در این جلسه.

پنج بار MLA از یک شهرستان مربوط به حوزه های Asish کومار Saha ادعا که Shailesh Yadav توهین آنها را در حضور شهردار CPI(M)-اجرای اگرتلا شهرداری شرکت.

او را تهدید به این مسئله با دولت و بالای برنج از حزب BJP.

قبل از جلسه آقای ساها و همکارش Ram پراساد پل رهبری یک تظاهرات برای مخالفت با اخراج رانندگی شهری بدن. آنها نامیده می شوند حذف فقیر معامله گران غیر انسانی و غیر اخلاقی است.

مقامات شهرداری با این حال ادعا کرد که تنها غیر قانونی سازه های کنار جاده که حذف شدن به پیاده سازی این نسخهها کار میکند تحت هوشمند شهرستان پروژه. اما فروشندگان خیابانی بودند بیرون کردند از هر نقطه آنها اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>