BJP نمایندگان مجلس’ ورود به هیماچال: Shanta کومار می گوید: قانون برای همه است

در میان جنجال بر ورود دو BJP نمایندگان مجلس در هیماچال پرادش از دهلی نو در هفته گذشته در سراسر کشور مستند پارتی ارشد رهبر سابق اتحادیه وزیر Shanta کومار گفته است که قانون برای همه است و به دنبال.

“…چند نفر از دوستان مطرح کرده اند حق سوال در مورد ما دو نفر از نمایندگان مجلس. در مورد این مطلب در قسمت) من کاملا روشن است که قانون برای همه است و قانون به دنبال” او نوشت: در Facebook صفحه.

“آنها [نمایندگان مجلس] اعلام کرده اند که آنها را به دلیل اجازه,” او اضافه شده است.

ضربه در BJP نمایندگان مجلس Ram Bernhardt شارما و Kishan کاپور, هیماچال پرادش کنگره رئیس کمیته Kuldeep Rathore گفت” هندو است که به نظر می رسید وجود دارد دو نوع متفاوت از معیارهایی که به دنبال در کشور برای اجرای قانون است. “در حالی که BJP نمایندگان مجلس می تواند سفر با وجود محدودیت های متعدد کارگران و دانش آموزان رشته در داخل و خارج از دولت است. این تاسف است” گفت: آقای Rathore.

“این نه تنها مخالفان بلکه BJP رهبران نیز که با اشاره یک انگشت در BJP نمایندگان مجلس’ ورود به دولت است. BJP را veteran رهبر Shanta کومار مطرح است سوال خود را در مورد [دو نمایندگان مجلس] ورود” گفت: آقای Rathore.

آقای Rathore گفت: دو BJP تا به حال نادیده گرفته و حتی نخست وزیر نارندرا مودی درخواست مردم برای ماندن در خانه و اطاعت از مستند سفارشات.

هفته گذشته آقای شارما MP مندی از حوزه و آقای کاپور MP از زمین در هیماچال پرادش بودند اجازه ورود به هیماچال پرادش که دعوت کرده بود انتقاد شدید از چندین چهارم.

آقای کاپور در دفاع از او اظهار داشت که او تا به حال باقی مانده در قرنطینه در خانه اش در دهلی نو برای بیش از 14 روز پس از مستند و تا به حال به دست آمده و اجازه لازم را برای آمدن به دارامسالا از مقامات صالح در دهلی نو. آقای شارما اظهار داشت که او تا به حال به دست آمده معتبر تصویب و را نقض نمی کند هر مستند قانونی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>