BJP انتقاد شدید دولت. برای بازگرداندن آب بیش از حد عرضه به برمتی

این Bharatiya Janata Party روز پنج شنبه در انتقاد به ماهاراشترا تصمیم دولت برای بازگرداندن تامین آب از سد در منطقه پونا به NCP رئیس Sharad Pawar خانه چمن برمتی کرد و گفت: این به معنای آب برای کشاورزان “در حال حاضر خواهد شد در Pawar مزرعه”.

اما وزارت امور خارجه وزیر دفاع از این تصمیم دولت گفت: آن را به نفع کشاورزان است.

در ماه ژوئن سال گذشته Fadnavis دولت پاک کرده بود یک پیشنهاد به قطع عرضه از “استفاده نشده” آب از سمت چپ کانال از Nira Deoghar سد به بخش هایی از برمتی, Indapur و Purandar در پونا با این استدلال که این مناطق واقع شده در خارج از اطلاع فرماندهی منطقه از سد.

برمتی خانواده دژ آقای Pawar, که, دختر, Supriya Sule است Lok سبها عضو از وجود دارد.

برادرزاده اش و معاون وزیر Ajit Pawar نشان دهنده برمتی مونتاژ صندلی.

ضربه در شیو سنا-NCP-کنگره دولت بیش معکوس قبلی رژیم تصمیم بی جی پی در توییتر آن رسیدگی @BJP4Maharashtra گفت: “آب به معنای رایج کشاورزان در حال حاضر خواهد شد در Pawar مزرعه. دولت در حال حاضر کمک به Supriya به درو 113 تومان کرور روپیه از او بادنجان کشاورزی در 10 هکتار زمین است.”

دولت تحت وزیر Uddhav Thackeray روز چهارشنبه تصمیم گرفت تا به طور مساوی توزیع آب از چپ و راست کانال از Nira Deoghar سد به فرمان مناطق با توجه به انتشار رسمی.

طبق تصمیم 55 درصد آب منتشر خواهد شد در سمت چپ کانال که به نفع Purander, برمتی و Indapur talukas در حالی که بانک حق کانال را دریافت 45 درصد آب است که خواهد شد مورد استفاده برای talukas از Pandharpur, Sangola, Malshiras (همه آمدن در زیر باران-تغذیه مناطق در سولاپور) و Khandala و فلتن (در سترا).

آب در دسترس خواهد بود به منظور نوشیدن استفاده های صنعتی و کشاورزی است.

وزیر امور خارجه برای حفاظت از آب Dattatray Bharne با استقبال از تصمیم دولت گفت: کشاورزان از Indapur, برمتی و همسایه روستا از آن بهره مند شوند.

“ما در حال انحراف آب آن است که یک توزیع عادلانه آب” او گفت:.

اما BJP Lok سبها عضو از Madha (کرور) Ranjit Naik Nimbalkar و ادعا شده که “Pawars شده اند انحراف آب برای منافع خود”.

آقای Nimbalkar گفت: این ماده از امرار معاش از نزدیک به 10 لاخ مردم از Malshiras, Sangola, Pandharpur, Mangalvedha و Mohol talukas از سولاپور.

“ما خوشحال هستند با این انحراف آب به عنوان Pawars شده اند انحراف آب برای منافع خود گذشته و پس از چند دهه. BJP دولت متوقف شده بود اما ماهاراشترا, Vikas Aghadi دولت معکوس آن است. ما خواهد شد و در صورت کمبود یک بار دیگر,” او گفت:.

هدف قرار دادن NCP پدرسالار خانواده آقای Nimbalkar گفت: “این است و نه تصمیم دولت اما است که از Pawars. ما در حال رفتن به اعتراض علیه آن در روز آینده,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>