خشونت فوران در بین المللی, کلکته نمایشگاه کتاب در روز شنبه هنگامی که یک گروه مدنی فعالان حقوق شروع به اعتراض Bharatiya Janata Party رهبر Rahul سینها که برای بازدید از محل. یک کشمکش درگرفت بین BJP حامیان و معترضان در برابر تابعیت (متمم) قانون (CAA) زمانی که آقای سینها در بازدید از این غرفه از Bharatiya Janbarta.

پرسنل پلیس مستقر در محل مجبور به مداخله برای کنترل وضعیت. فیلم پخش شده توسط کانال های تلویزیونی محلی نشان داد که معترضان از جمله دانش آموزان, درگیری مسلحانه با پلیس است. در برخی از فیلم ها: پلیس دیده می شود ضرب و شتم معترضان. چندین معترض بودند گرفته شده به پلیس بازداشت کرده است.

, Ranajit سور از معاون رئیس جمهور از انجمن حمایت از حقوق دموکراتیک مدنی حقوق سازمان گفت: پلیس مجبور “به عمد با حمله به معترضان.”

“چیزی مانند این هرگز اتفاق افتاده است در نمایشگاه کتاب. ما تا به حال هیچ برنامه ای از تظاهرات. تنها چند نفر بالا بردن شعار” آقای سور گفت. پلیس بسته گیت شماره 7 یکی از دروازه های اصلی ورود به محل برگزاری.

بعد در شب معترضان بازداشت شده به اتهام حمله به پلیس. ویدئوها از Biddhannagar شمالی ایستگاه پلیس که در آن معترضان گرفته شد پس از خشونت نشان داد چند معترضان حمله یک پلیس.

BJP رهبر Rahul سینها گفت که او نمی خواهد اظهار نظر در مورد معترضان به عنوان آن را به معنی از دست دادن آنها را بی اعتبار است. “ما مبارزه با Trinamool کنگره است. مردم را دور انداخته و آنها را [از احزاب چپ]. ما نه احمق ها اجازه می دهد تا آنها را به سرقت موردتوجه با وارد شدن به مبارزه با آنها,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی