سیاه, مسلح معترضان مارس در کنتاکی خواستار عدالت برای Breonna تیلور

یک گروه مسلح سیاه معترضان راهپیمایی از طریق Louisville, Kentucky در روز شنبه خواستار عدالت برای Breonna تیلور یک زن کشته شده در مارس توسط افسران پلیس که پشت سر هم به آپارتمان او.

نمرات از تظاهرکنندگان حمل نیمه اتوماتیک تفنگ و تفنگ ساچمه ای و چادری سیاه و شبه نظامی دنده راه می رفت در شکل گیری یک حصار تقاطع جایی که آنها از هم جدا شدند توسط پلیس از یک گروه کوچک مسلح ضد داعش است.

سیاه شبه نظامیان دوبله NFAC می خواهید عدالت برای تیلور 26 ساله تکنسین اورژانس پزشکی که در یک تگرگ گلوله زمانی که مواد مخدر محققان تحمل “بدون دست کشیدن از” حکم وارد لویی خانه چهار ماه پیش.

یک افسر پلیس در حمله اخراج شد توسط پلیس در ماه ژوئن. دو تن دیگر از افسران که قرار است در اداری انتقال. هیچ اتهامات جنایی شده اند در برابر هر یک از این سه.

Members of an all-Black militia group called NFAC hold an armed rally in Louisville, Kentucky, U.S. July 25, 2020.

اعضای یک سیاه گروه شبه نظامی به نام NFAC برگزاری مسلح تجمع در لوئیزویل, کنتاکی, ایالات متحده در ژوئیه 25 سال 2020 است. | عکس های اعتباری: ایسنا

رهبر NFAC گروه جان “استاد بزرگ جی” جانسون به نام مقامات برای سرعت بخشیدن به رسیدگی به مرگ او و شفاف تر. “اگر به شما بگویم که ما هیچ چیز نمی خواهیم به فکر می کنم شما نمی خوای انجام هیچ چیز” جانسون گفت: در یک سخنرانی با توجه به لویی پیک مجله.

تیلور مرگ بازگشته است که به برجستگی زیر مارس 25 خفگی در مینیاپولیس پلیس بازداشت جورج فلوید تبدیل به یک پاره در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس و تعصب نژادی در ایالات متحده سیستم عدالت کیفری.

این NFAC اول جلب توجه در جولای 4, زمانی که آنها بسیج در سنگ کوه پارک در نزدیکی آتلانتا به تقاضای حذف غول مؤتلفه سنگ کنده کاری در سایت است که مدنی و فعالان حقوق در نظر گرفتن یک بنای تاریخی را به نژاد پرستی.

در لوئیزویل در روز شنبه سه نفر از اعضای این گروه در بیمارستان بستری شد با غیر تهدید کننده زندگی صدمات هنگامی که یک سلاح شد به طور تصادفی مرخص, پلیس گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>