Black Lives Matter: سیاتل معترضان آتش به اطفال بازداشتگاه ساخت و ساز سایت

هزاران نفر از مردم در راهپیمایی, در سیاتل در روز شنبه در بزرگترین Black Lives Matter تظاهرات در هفته با انرژی های تجدید موجب خشونت و درگیری بین فعالان و ماموران فدرال در نزدیکی پورتلند.

پلیس گفت: ماموران با استفاده از سلاح های غیر کشنده در تلاش برای متفرق کردن جمعیت در اواخر بعد از ظهر و بعد از معترضان آتش به سایت ساخت و ساز برای یک پادشاه شهرستان اطفال بازداشتگاه و دادگاه است. پلیس سیاتل گفت: در توییتر آنها مشغول به کار بودند به دسترسی امن برای این شهر آتش نشانی به فروغ که می گفت آغاز شد و حدود دوازده نفر بودند که بخشی از یک گروه بزرگی از تظاهر کنندگان است.

Police clash with protesters Saturday, July 25, 2020, during a Black Lives Matter protest near the Seattle Police East Precinct headquarters in Seattle.

درگیری پلیس با معترضان چهار شنبه, جولای 25, 2020, در طول یک زندگی موضوع اعتراض در نزدیکی سیاتل پلیس شرق حوزه ستاد در سیاتل. | عکس های اعتباری: AP

اواخر بعد از ظهر به پلیس گفت: 11 نفر دستگیر شده بودند و یک افسر در بیمارستان بستری شد با یک پا آسیب ناشی از مواد منفجره.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: گسترش استقرار پلیس فدرال به سیاتل enraging مقامات محلی و اشتعال خشم در میان معترضان.

“ما شاهد آنچه اتفاق می افتد در پورتلند و ما می خواستیم تا مطمئن شوید که ما در شهر ما ایستاده بودند در همبستگی با مادران دیگر” گفت: Lhorna موری که با حضور به نمایندگی از تازه تشکیل دیوار از مادران سیاتل تکرار یک تاکتیک از پورتلند تظاهرات که در آن مادران در لباس زرد رنگ به شکل یک انسان دیوار بین مردم و اجرای قانون است.

Police pepper spray protesters, Saturday, July 25, 2020, near Seattle Central Community College in Seattle.

پلیس با اسپری فلفل به معترضان روز شنبه 25 ژوئیه سال 2020 در نزدیکی سیاتل مرکزی جامعه دانشگاهی در سیاتل. | عکس های اعتباری: AP

سنگین دست تاکتیک های فدرال افسران در پورتلند کشیده اند خشم رهبران محلی و دموکرات ها در کنگره که می گویند کسانی که ماموران با استفاده از نیروی بیش از حد و شکایت از نفس بیش از حد با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

آمریکا وکیل برای غرب منطقه واشنگتن برایان موران گفت: در بیانیه ای در روز جمعه که ماموران فدرال در حال مستقر در سیاتل برای محافظت از فدرال خواص و کار انجام شده در آن ساختمان. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز فرستاده پلیس فدرال به شیکاگو, کانزاس, شهرستان و آلبوکرک در اعتراض کسانی که شهرداران.

Smoke rises as police clash with protesters, Saturday, July 25, 2020, during a Black Lives Matter protest near the Seattle Police East Precinct headquarters in Seattle.

دود افزایش می یابد به عنوان پلیس در برخورد با معترضان چهار شنبه, جولای 25, 2020, در طول یک زندگی موضوع اعتراض در نزدیکی سیاتل پلیس شرق حوزه ستاد در سیاتل. | عکس های اعتباری: AP

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>