سیاه کارگر فایل های تبعیض شکایت علیه Facebook

سیاه Facebook کارمند پیوست دو نفر دیگر بودند که رد مشاغل در این شبکه اجتماعی ثبت شکایت علیه این شرکت گفت: تبعیض علیه سیاه کارگران و متقاضیان در استخدام, ارزیابی تبلیغات و پرداخت.

اتهام ثبت شده با کمیسیون فرصت های برابر شغلی توسط اسکار Veneszee جونیور که به عنوان یک عملیات مدیر برنامه Facebook پس از 2017 و ادعای او نشده است نسبتا ارزیابی و یا ترویج با وجود “عملکرد عالی” در این شرکت است. دو نفر دیگر پیوست آقای Veneszee شکایت کرد و گفت آنها غیرقانونی را تکذیب کرد شغل در این شرکت با وجود واجد شرایط بودن.

همچنین به عنوان خوانده شده | آناتومی ضد نژادپرستی سیاه

Facebook در بیانیه ای گفت در آن طول می کشد تبعیض اتهامات جدی و بررسی هر مورد.

“ما اعتقاد داریم آن را ضروری است برای ارائه تمام کارکنان با احترام و ایمن در محیط کار” گفت: سخنگوی پاملا Austin.

سیاه و سفید کارگران به حساب 3.8 درصد از تمام ایالات متحده Facebook کارکنان و 1.5 درصد از تمام ایالات متحده کارگران فنی در شرکت. تعداد کسانی که به سختی budged بیش از چند سال گذشته یک الگوی رایج در دره سیلیکون شرکت.

این اولین انتقاد یک کارمند وارد و در برابر Facebook. علامت Luckie که در سمت چپ این شرکت در سال 2018 با ارسال یادداشتی به همکاران خود در آخرین روز خود را نیز ارسال شده on Facebook — که وقایع آنچه که او به نام Facebook را “سیاه مردم مشکل است.”

“Facebook را محرومیت از مردم سیاه و سفید بر روی پلت فرم آینه به حاشیه راندن آن سیاه کارکنان” آقای Luckie نوشت. “در زمان من در این شرکت شنیده ام بیش از حد داستان های بسیاری از کارمندان یک همکار یا مدیر آنها خواستار ‘خصمانه’ یا ‘تهاجمی’ به سادگی برای به اشتراک گذاری افکار خود را در یک شیوه ای متفاوت نیست از خود را غیر سیاه و اعضای تیم است.”

همچنین به عنوان خوانده شده | سیاه و سفید زندگی می کند توجه: بعد از جنبش حقوق مدنی

به گفته آقای Veneszee شکایت ثبت در جولای 2, “مردم از رنگ و سیاه و سفید کارگران در خاص باقی می ماند زیر نشان داده در همه سطوح از Facebook و به خصوص در مدیریت و رهبری در سطوح. آنها نه احساس احترام و یا شنیده می شود. و آنها بر این باور نیست که کارگران باید فرصت برابر برای پیشبرد حرفه خود را در Facebook.”

در حالی که ممکن است سیاه و سفید زندگی مهم پوستر در Facebook دیوار این شکایت می گوید: “کارگران سیاه پوست را نمی بینیم که با عبارت بازتاب چگونه درمان می شوند در Facebook خود را در محل کار.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>