‘خون’ نقد و بررسی فیلم: خونین و بی معنی

وجود دارد هرگز یک کمبود ابرقهرمان فیلم با هالیوود و کتاب های کمیک در ادامه به لذت بردن از روز خود را در آفتاب با خون. شجاع کمیک عنوان می آید زنده بر روی صفحه نمایش بزرگ با اکشن star, Vin Diesel. تا آنجا که قدرت رفتن ری پادگان (دیزل) رو احیا کننده توانایی های همراه با قدرت فوق العاده. سابق سرباز توانمند در اوج آن را به عنوان در حال حاضر تبدیل به یک معنی توقف ماشین کشتار. مهندسی توسط دکتر امیل Harting (گای پیرس ) افزایش روحیه فن آوری خون تزریق می شود nanites میلیون ها نفر از ماشین آلات است که تعمیر فیزیکی هر گونه تخریب در عرض چند ثانیه. این nanites در خون خود اما باید تبدیل به خون خود.

Bloodshot

  • کارگردان: David S. F. Wilson
  • بازیگران: Vin Diesel, Eiza گونزالس, Sam Heughan, Toby Kebbell, Guy Pearce
  • داستان: ری پادگان است زنده را از مرده و تکمیل شده با تکنولوژی هستند اما قدرت خود را برای استفاده می شود خوب است ؟

مجهز به مردان خطرناک که به قتل همسر خود را در خون سرد به تازگی احیا و amped ابرقهرمان است که در خونین path of vengeance. و چه سوار سرگرم کننده است برای مخاطبان به تماشای بی فکر عمل گشودن گاهی اوقات در دقت دقیق slo-mo. گلوله بی امان بدن تعداد بالا و در وسط آن همه پولادین چشم دیزل wreaking ویران بر کسانی که او فکر می کند آن را سزاوار است. به خصوص به خوبی تعریف شده رئیس مبارزه با اواخر عهد به شگفتی است که CGI می توانید انجام و کاملا ارزش نشستن تا راست. اقدام سریع در قریب به اتفاق جانشینی اما این تنها چیزی است که کارگردان David S. F. Wilson می توانید بکشید با موفقیت. متاسفانه فیلمنامه نویسندگان Jeff Wadlow و reald قادر به ساخت هر گونه بلند در این فیلم اکشن. با هیچ شخصیت کمان به دنبال و نیازی تاب و چرخش — خون‘s داستان هق هق قطعا نگه داشتن همه چشم خشک هر چند آنها ممکن است عقب مقدار زیادی از بار — کمی وجود دارد به جز خاموش کردن و تماشای سرگرم کننده است. اما تعلیق از تمام منطق مورد نیاز است. هر stabs در خود آگاهی به چپ چپ زمانی که کلیشه ها اشاره کرد در تلاش بیهوده در طنز. جدید دختر‘s Lamorne Morris که نقش فناوری نابغه Wilfred Wiggins به تنهایی باعث واقعی خنده. دیزل متکی به خود امده جلو بازو بیشتر از مهارت واقعی و دیگر شخصیت های حمایت از باقی می ماند unmemorable.

به عنوان اولین در آنچه که به وضوح در نظر گرفته شده به یک حق رای دادن خون نیاز خیلی بیشتر از بلاعوض اقدام به ری پادگان ماجراهای رو به جلو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>