Bloodstain در TASMAC فروشگاه منجر به دستگیری چهار در Thoothukudi

این Thoothukudi مرکزی بازداشت چهار نفر برای سرقت بطری مشروب از یک TASMAC oulet در V. E. جاده به تازگی به اینجا.

پلیس گفت که این چهار نفر به سرقت رفته بود مشروب بطری از فروشگاه در تاریخ 14 آوریل. فروشگاه استاد راهنما Parthiban شکایت کرده. زمانی که پلیس در بازدید از نقطه آنها متوجه یک رد پا با bloodstain و شروع به تحقیق در مورد ضد عناصر اجتماعی که پایدار آسیب در پا شده است.

زمانی که پلیس zeroed در بر R. چارلز و 30 ایندرا نگر در Thoothukudi او اعتراف به جرم و جنایت. چارلز گفت که او و دوستان او A. آنتونی, 33, از Vannar خیابان در Shanmugapuram, J. Michael Raj, 39, جورج جاده C. Praveen, 30, از Muniyasamypuram به سرقت برده بطری مشروب.

چارلز گفت: آنها خریداری مست قرص از یک دیوید که در حال اجرا است یک داروخانه در Kandasamypuram.

به عنوان آنها نمی تواند دریافت ‘مورد نظر بالا” آنها تصمیم به سرقت بطری مشروب.

زمانی که آنها مصرف مشروب بطری های بسته بندی شده در کارتن در مغازه یکی از مقوا کارتن نمی تواند تحمل وزن و brode. چند بطری به زمین افتاد و شکست و چارلز مهر در قطعات شیشه و پایدار یک برش عمیق جراحت در بدن سازی.

با وجود خونریزی آسیب چارلز و همکاران خود را بسته بندی شده در بطری های مشروب در گونی و کیسه و فرار کرد.

داروخانه مهر و موم شده

پلیس مهر و موم شده داروخانه دیوید برای فروش داروهای بدون نسخه داده شده توسط پزشک مجرب. مجوز داروخانه به احتمال زیاد لغو شد, پلیس گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>