بلومبرگ واجد شرایط برای آینده بحث و رقبا در حال آماده شدن

سابق شهردار نیویورک مایکل بلومبرگ روز سه شنبه واجد شرایط برای این هفته دموکراتیک ریاست جمهوری بحث در نوادا قرار دادن او را در همان مرحله به عنوان رقبای او برای اولین بار کراوات در مسابقه برای این حزب نامزدی.

بحث روز چهارشنبه خواهد بود نهم در مسابقه برای چه کسانی را به چالش جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در Nov. 3 انتخابات.

اواخر ورود به مسابقه آقای بلومبرگ ، 78 افزایش یافته است در نظر سنجی های افکار عمومی به عنوان او هرچه پول خود را از حدود 60 میلیارد دلار از ثروت شخصی به یک کمپین ملی صرف صدها میلیون دلار در آگهی های تلویزیونی.

زمانی که او طول می کشد مرحله در چهارشنبه, او به احتمال زیاد به چالش کشیده خواهد شد به طور مستقیم توسط رقبای خود استفاده کنید به عنوان شهردار یک پلیس سیاست به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان تبعیض آمیز و از قرار جنسیتی شیوه ها در شرکت خود را.

“مقدار زیادی وجود دارد به بحث در مورد با مایکل بلومبرگ ،” معاون سابق رئیس جمهور و نامزد نامزدی جو بایدن روز یکشنبه گفت:.

آقای بلومبرگ به حال پشتیبانی از 19 درصد از افراد مورد مطالعه در یک NPR/PBS NewsHour/Marist نظرسنجی منتشر شده در روز سه شنبه.

که در نتیجه او با حزب دموکرات مورد نیاز برای بحث صلاحیت با دریافت دو رقمی پشتیبانی در چهار نظر سنجی های ملی به رسمیت شناخته شده توسط این حزب در مبارزات انتخاباتی خود در بیانیه ای گفت.

در حالی که آقای بلومبرگ است نه رقابت در چهار نامزدی مسابقات — آیووا و نیوهمشایر, نوادا و کارولینای جنوبی — او امیدوار است برای شروع به پیروزی نمایندگان آغاز روز سه شنبه در مارس 3, زمانی که 14 متحده رای خواهد داد.

حداقل پنج نامزد دیگر باید واجد شرایط برای چهارشنبه بحث جلوتر از نوادا Feb. 22 قفقاز: آقای بایدن سناتور برنی ساندرز سناتور الیزابت وارن و ctq و شهردار سابق South Bend, ایندیانا, پیت Buttigieg.

خانم وارن و آقای ساندرز اتهام که آقای بلومبرگ در تلاش است تا برای خرید این انتخابات است. او پاسخ می دهد که او در حال پخش است توسط قوانین و ارائه شده به صندوق دموکراتیک تلاش برای ضرب و شتم آقای ترامپ حتی اگر او نمی نامزدی برنده.

او به احتمال زیاد خواهد کبابی مورد حمایت خود را در حالی که شهردار نیویورک از پلیس استراتژی است که نیرنگ سیاه پوستان و لاتین به طور نامتناسبی.

آقای بلومبرگ عذرخواهی کرد که سیاست شناخته شده به عنوان “توقف و frisk” فقط قبل از اعلام او در حال اجرا بود برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

مبارزات انتخاباتی خود را کاهش یافته است به اظهار نظر در نقد بیش 2008 اظهارات که در آن او گره خورده است بازار مسکن سقوط به ممنوعیت تبعیض مسکن عمل شناخته شده به عنوان redlining.

او همچنین ابراز پشیمانی بر ساخت نامناسب جوک.

“من همیشه از گفتن سخن زشت شوخی ؟ آره حتما من. و آیا من آن را پشیمانی? بله. آن را شرم آور” آقای بلومبرگ گفته بود در ژانویه. 15. “اما شما می دانید که راه من.”

واشنگتن پست روز شنبه منتشر شده آنچه در آن گفت: یک کپی از 32-صفحه جزوه توزیع شده در یک مهمانی در سال 1990 که شامل جنسیتی سخنان آقای بلومبرگ گزارش گردآوری شده توسط همکاران خود را.

این پست و همچنین وقایع متعدد تبعیض دعاوی مطروحه علیه بلومبرگ LP یک شرکت ارائه دهنده اخبار و اطلاعات مالی بیش از سه دهه گذشته.

در یک مورد یک بانوی فروشنده طرح دعوی در دادگاه ادعا که زمانی که او گفت: آقای بلومبرگ او باردار بود در سال 1995 پاسخ او این بود “آن را بکشند.” آقای بلومبرگ را رد کرده است ساخت سخن گفتن و طرح دعوی در دادگاه حل و فصل شد. واشنگتن پست منتشر شده نظرات توسط یک مرد که گفت: او شاهد آقای بلومبرگ است سخن گفتن.

آقای بلومبرگ در مصاحبه ای گفت که شرکت او تا به حال تجربه “بسیار کمی” موارد آزار و اذیت جنسی داده شده اندازه بزرگ آن و گفت که او فکر می کند “بسیاری از افراد می گویند ما یک محل عالی برای کار.”

او گفت که این شرکت نمی خواهد آزادی زنان از عدم افشای توافق شد که بخشی از قانونی شهرک که برخی از آنها ناشی از اتهامات آزار و اذیت جنسی. خانم وارن به نام آقای بلومبرگ به انتشار این زنان از توافق نامه.

روز یکشنبه آقای بلومبرگ کمپین سخنگوی جولی چوب گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای در مورد این اتهامات در واشنگتن پست: “تقریبا همه از این گزارش شده بیش از دو دهه گذشته. در هر سازمان بزرگ وجود دارد در حال رفتن به شکایات اما مایک به سادگی تحمل کند هر نوع تبعیض یا آزار و اذیت و ایجاد فرهنگ است که همه چیز در مورد برابری و شمول است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>