قایق حامل 91 مهاجران می رود از دست رفته در دریای مدیترانه

یک قایق لاستیکی بسته بندی شده با 91 مهاجران که مجموعه ای از سواحل لیبی به امید رسیدن به اروپا ظاهرا از دست رفته در دریای مدیترانه آژانس پناهندگان سازمان ملل روز پنجشنبه گفت.

این قایق بادی حمل عمدتا مهاجران آفریقایی رفتگان از al-Qarbouli 50 کیلومتری (30 مایل) در شرق پایتخت لیبی در فوریه 8, گفت: عثمان هارون که پسر عموی شد در هیئت مدیره.

او شنیده نشده از 27-ساله محمد ادریس یا 10 دیگر دوستان نیز در این قایق پس از.

“این اولین بار من شنیده ام که از این اتفاق می افتد” هارون گفت: آسوشیتد پرس از طریق تلفن از غرب coastal district از زاویه جایی که او زندگی می کردند با خانواده خود پس از فرار از جنگ زده دارفور منطقه از سودان در سال 2016.

“کسانی که مجموعه شما معمولا از شنیدن در عرض چند ساعت … هیچ کس حتی دیده قایق باقی مانده است.”

اخبار از دست رفته قایق می آید در میان انتقاد از اتحادیه اروپا عدم وجود ماموریت های امداد و نجات در دریای مدیترانه است.

کشورهای عضو توافق کردند که در اوایل این هفته برای پایان دادن به یک ضد مهاجر قاچاقچی عملیات مربوط به تنها نظارت هواپیما و به جای اعزام کشتی های نظامی به تمرکز بر روی مسائل به طور گسترده ای مسخره ملل تحریم تسلیحاتی که در نظر گرفته کلیدی به سیم پیچ را در لیبی جنگ بی امان.

زنگ تلفن یک بحران خط برای مهاجران نیاز به امداد و نجات در دریا و توجه روز شنبه به آنچه در آن نامیده می شود نامرئی کشتی, اصرار لیبی اهل مالت و ایتالیا مقامات برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد روز ماموریت های امداد و نجات.

آن گفت: یک قایق لاستیکی با 91 نفر در هیئت مدیره گزارش نقطه از سودان نیجر ایران و مالی به نام خط تلفن در پریشانی در 3:30 am مارس 9.

مسافران موفق برای به اشتراک گذاشتن مختصات GPS دقیقه بعد که قرار دادن آنها در آب های بین المللی در شمال لیبی.

زنگ تلفن به تصویب SOS به ایتالیا و مالت مقامات و به سواحل لیبی گارد اتحادیه اروپا آموزش دیده نیروی مورد انتقاد گروههای حقوق بشر که گشت آبهای مدیترانه و ره گیری مهاجران به نگه داشتن آنها را از رسیدن به سواحل اروپا.

لیبی گارد ساحلی در زمان پنج ساعت برای پاسخ به زنگ تلفن درخواست فوری و گفت: این اعزام دو کشتی به جستجو برای یافتن کشتی بدون ارائه شواهد.

زنگ تلفن از دست رفته تماس با قایق بیش از دو ساعت بعد زمانی که آن را از مردم شنیده ام وحشت کرد و گفت: این موتور تا به حال شکست خورده است. مهاجران بودند لغزش به دریا گفت: این خط تلفن به عنوان آب آب گرفتگی کاهش قایق.

برای مطمئن شوید که چیزی بد اتفاق افتاده است گفت: هارون.

سازمان بین المللی مهاجرت متقابل بررسی می شود جستجو و نجات سوابق از ایتالیا و مالت لیبی و غیر دولتی Aita ماری کشتی نجات, اما نمی تواند مطابقت گم مهاجر با هر گونه اخیر interceptions یا نجات.

ایتالیایی مالتی و مقامات لیبی نمی پاسخ به درخواست از آسوشیتد پرس برای کسب اطلاعات در مورد خود را نجات داد. Frontex اتحادیه اروپا آژانس مرزی گفت: این اعزام یک هواپیما به جستجو برای از دست رفته قایق.

مقامات همچنین در عین حال برای پاسخ به درخواست های مطرح شده توسط زنگ تلفن در روز دوشنبه.

هر دو زنگ تلفن و سازمان بین المللی مهاجرت می گویند آنها از ترس بدترین.

غم انگیز آخرین فرضیه این است که این می تواند یکی دیگر نامرئی کشتی گفت: Marta Shez, پروژه افسر با IOM را از دست رفته مهاجران پروژه که به بررسی سوابق.

Shez گفت IOM خواهد صبر کنید چند روز قبل رسما ضبط 91 نفر به عنوان از دست رفته برای دیدن اگر هر گونه باقی مانده است به نوبه خود تا.

IOM شمارش شبح قایق های از دست رفته در دریای مدیترانه رو به افزایش بوده است. سال گذشته آژانس مستند هفت ناپدید شده کشتی های حمل 417 مردم چهار برابر افزایش از سال قبل است.

مهاجرت سازمان منابع اطلاعات خود را از سازمان های غیر دولتی و شهادت از خانواده ها و ارجاعات متقابل این گزارش در برابر سوابق اقدام گذرگاه نجات و interceptions.

هارون 29, گفت که او و پسر عموی او تا به حال بارها و بارها سعی کردم و موفق به عبور از دریای مدیترانه در طول سال خود را در لیبی. به عنوان شمال کشور آفریقایی تبار را به هرج و مرج پس از قیام سال 2011 که سرنگون و کشته دیرین دیکتاتور Moammar Gadhafi آن را تبدیل به یک پناهگاه برای قاچاقچیان گذر گاه مهاجران آفریقایی به سواحل اروپا.

سفر خطر ناک است, اغلب دلخراش. به عنوان از اکتبر گذشته حدود 19,000 مهاجران غرق یا ناپدید شده در دریا مسیر پس از سال 2014 با توجه به IOM.

هر زمان هارون و ادریس مجموعه ای از گارد ساحلی به زور بازگشت آنها را به کشور جنگ زده لیبی. در سال 2020 به تنهایی از 1700 نفر آورده شده است به عقب, با توجه به مهاجرت اغلب فرود در کثیف ارتش-اجرای بازداشتگاه مملو از شکنجه و سوء استفاده است.

هارون پرداخت از 1500 دینار لیبی (برخی از دلار 1.000) در صف مقابل به قاچاقچیان و پیشنهاد خود را پسر عموی وداع تصور او خواهد خود را به پیوستن چهار بستگان که عبور از دریا و شروع زندگی جدید در انگلستان و فرانسه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>