باب دیلن را ‘زمان آنها Changin متن ترانه برای فروش برای $2.2 میلیون

باب دیلن را دست نوشته, شعر به خود 1960 کلاسیک این بار آنها Changin در حال رفتن برای فروش با $2.2 میلیون درخواست قیمت در آنچه که می تواند علامت یک رکورد جهانی برای راک متن ترانه. Gary Zimet صاحب لس آنجلس مبتنی بر تولدش نمایندگی لحظات در زمان, گفت, یک صفحه, ورق, شعر در اصل متعلق به توسط Dylan در حال حاضر مدیر جف روزن شد و در حال حاضر فروخته شده توسط ناشناس خصوصی جمع آوری.

“این حراج. این یک فروش خصوصی. اول بیا اول خدمت” Zimet گفت: عصر ایران.

دیلن را دست نوشته, شعر به “Like a Rolling Stone” ذهن جهان-رکورد 2 میلیون دلار زمانی که آنها به فروش می رسد در حراج ساتبی در نیویورک در سال 2014.

“این بار آنها Changin” نوشته شده توسط Dylan در سال 1963 منتشر شد و در سال 1964 آلبوم به همین نام است که به عنوان یکی از نمادین ترین آهنگ ها اعتراض از 1960s.

Zimet گفت: او همچنین فروش از آلبوم دو دیلن آهنگ ها — خود را در سال 1965 آهنگ “Subterranean Homesick Blues” برای 1.2 میلیون دلار و در سال 1969 تصنیف “Lay Lady Lay” برای $650,000.

“آنها نه کاملا به عنوان مهم به عنوان نمادین” گفت: Zimet توضیح قیمت های پایین تر. “‘Subterranean Homesick Blues’ است که قطعا عمده, عمده song اما نه در همان لیگ به عنوان ‘Times They Are A-Changin.”

ترانه به آهنگ های محبوب, به ویژه هنگامی که دست نویس و با خراشیده کردن ایده و یا خطی تبدیل شده اند برخی از مهمترین و به دنبال پس از موارد برای جمع افراد مشهور یادگاری.

دان مکلین 16-صفحه: پیش نویس برای “پای آمریکایی” ذهن 1.2 میلیون دلار در سال 2015 در حالی که پل مک کارتنی شتاب بخشی متن ترانه برای ضبط “هی جود” به فروش می رسد برای $910,000 در یک حراج آنلاین در اوایل این ماه.

دیلن 78 ماه گذشته منتشر شد اولین اصلی موسیقی در هشت سال با 17 دقیقه آهنگ به نام “بیشترین قتل ناپاک” بود که با الهام از سال 1963 ترور رئیس جمهور آمریکا جان اف کندی. در سال 2016 دیلن شد تنها خواننده و ترانه سرا به برنده جایزه نوبل ادبیات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>