انفجار بمب در کابل مسجد حداقل 4 کشته

یک بمب منفجر شد و در روز جمعه در داخل یک مسجد در غرب کابل کشته شدن حداقل چهار نفر از جمله رهبر انقلاب و زخمی شدن تعداد نامعلومی از دیگران یک حکومت رسمی گفت.

وزارت کشور سخنگوی طارق آرین گفت: یک بمب قرار داده شده بود در داخل مسجد بود اما بدون جزئیات اضافی. پلیس با محاصره این منطقه و کمک به انتقال مجروح به آمبولانس و نزدیک بیمارستان.

هیچ کس در زمان فوری اما مسئولیت یک حمله انتحاری در اوایل این ماه بود که ادعا شده توسط گروه دولت اسلامی وابسته است.

Mofleh Frotan بود در میان شهرستان را برجسته تر نماز.

خشونت به شدت در هفته های اخیر در افغانستان با بسیاری از حملات ادعا است وابسته مستقر در شرق ولایت ننگرهار افغانستان. در اوایل این ماه است یک بمب گذار انتحاری با حمله به یک مسجد در کابل شیک وزیر اکبر خان محله کشتن امام و رهبر انقلاب و زخمی شدن هشت نفر دیگر.

ایالات متحده سرزنش وابسته است برای یک حمله وحشتناک ماه گذشته در بیمارستانی در پایتخت که به کشته شدن 24 نفر از جمله دو نوزاد و چندین مادران جدید است. این بیمارستان واقع در شهر شیعه تحت سلطه منطقه داشت-e-Barchi.

این است که reviles شیعیان به عنوان بدعت گذاران اعلام کرده است جنگ در این کشور به اقلیت شیعیان است اما همچنین حمله به مسلمانان و مساجد. مسجد هدفمند جمعه سنی.

این است که سهامداران نیز در زمان مسئولیت حمله به یک اتوبوس حامل خبرنگاران در کابل on May 30, قتل دو. همچنین این ادعا اعتبار برای حمله به مراسم تشییع جنازه یک warlord وفادار به دولت در ماه گذشته که به کشته شدن 35 نفر است.

واشنگتن فرستاده صلح زلمای خلیل زاد در این منطقه در اوایل این هفته در تلاش برای احیای یک صلح ایالات متحده در مقابله با طالبان است که انتظار می رود در نهایت داوطلب خدمت سربازی در مبارزه با وابسته است.

مذاکرات صلح امضا شده در ماه فوریه به ما اجازه می دهد و نیروهای ناتو افغانستان را ترک شامل یک تعهد توسط طالبان برای مبارزه با تروریسم و نذر که افغانستان می تواند استفاده شود برای حمله به ایالات متحده و متحدان آن است.

واشنگتن قبلا گفته طالبان موثر بوده است – همراه با امنیت ملی جمهوری اسلامی افغانستان و نیروهای دفاعی و حمله نیروی هوایی آمریکا — در کاهش این است که قدرت در شرق افغانستان ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید