بمبئی و دهلی نو IITs میان جهان بالای 50 tech موسسات

هند موسسه فن آوری بمبئی و دهلی نو باید هر دو شکسته به دنیا top 50 مهندسی و فناوری موسسات کلیدی رتبه بندی جهانی منتشر شده در روز چهارشنبه.

در واقع پنج IITs — از جمله Kharagpur, مدرس و کانپور — ساخته شده آن را به بالا 100 فهرست در آن دسته از QS (Quacquarelli Symonds) دانشگاه های جهان رتبه بندی موضوع برای سال 2020 است. IIT بمبئی قرار گرفت در 44 در حالی که بمبی-دهلی نو در ایستاده بود 47.

اما مهندسی و فن آوری تنها موضوع مهم گروه که در آن هند موسسات قادر به کرک نخبگان top 100 ردیف. به طور کلی موسسات 12 از کشور رتبه بندی شدند و در 500 صفحه در این رده به تنهایی.

در علوم طبیعی, دسته بندی, هندی, موسسات ساخته شده آن را به بالای 200: IIT بمبئی در 108th رتبه از نزدیک دنبال هند موسسه علوم بنگلور در 111th موقعیت در حالی که بمبی-مدرس خراشیده در 195th رتبه.

دانشگاه جواهر لعل نهرو باقی مانده در این کشور بالا موسسه در هنر و علوم انسانی, دسته بندی با رتبه بندی جهانی از 162 به دنبال در یک فاصله توسط دانشگاه دهلی (DU) در 231. اما DU صدر علوم اجتماعی و مدیریت دسته با یک رتبه بندی جهانی از 160 به دنبال بمبی-دهلی نو در 183.

لیست ندارد هندی موسسات در جهان بالا 200 هنگامی که آن را به علوم زیستی و پزشکی دسته بندی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>