بونگ جون-هو: “من دست شستن از هم اکنون در شرکت در این جنبش به شکست coronavirus’

مدیر Bong Joon-ho لبخند زد و دست تکان داد در انتظار جمعیت در روز یکشنبه به عنوان او وارد خانه در کره جنوبی, اولین سفر پس از وی برنده چهار اسکار خود را برای فیلم انگلاز جمله جایزه بهترین تصویر.

جمعیت کف زدند و تشویق می کردند به عنوان بونگ راه می رفت از دروازه ورود در فرودگاه بین المللی اینچئون.

“این یک سفر طولانی در ایالات متحده و من خوشحالم که آن را پیچیده سادگی” بونگ گفت: صحبت کردن در کره ای. “من خوشحال هستم که من می تواند بی سر و صدا بازگشت به ایجاد است که شغل اصلی ام.”

“من پشتکار شستن دستها از هم اکنون و شرکت در این جنبش به شکست coronavirus,” او گفت:. یکشنبه, کره جنوبی تا به حال 29 موارد تایید شده از ویروس جدید که سازمان بهداشت جهانی به نام COVID-19 با اشاره به منشاء آن در اواخر سال گذشته و کروناویروس که باعث می شود.

انگل بود که برای اولین بار به زبان غیر فارسی فیلم برنده بهترین عکس در 92 سال تاریخ جوایز اسکار و اولین بار است که کره جنوبی فیلم تا کنون برنده جایزه اسکار خیره کننده moviemakers و طرفداران در سراسر جهان است.

بونگ قصد دارد برای برگزاری یک کنفرانس خبری با کارکنان و بازیگران انگل در روز چهارشنبه در سئول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>