بونگ جون هو مجموعه به نشر ‘انگل: یک رمان گرافیکی در استوری بورد” به عنوان فیلم تبدیل به یک

انگل طرفداران می توانید یک نگاه اجمالی به ذهن خلاق کارگردان بونگ جون هو به عنوان او منتشر انگل: یک رمان گرافیکی در استوری بورد در ایالات متحده به جشن های متعدد برنده جایزه اسکار فیلم یک سال پیش.

انگل به حال پر شور اولین بار در جشنواره کن, جشنواره بین المللی فیلم در تاریخ 21 مه سال 2019.

جشن کره جنوبی-مدیر شناخته شده است به صورت گسترده storyboarding صحنه های خود را قبل از عکسبرداری و 293 صفحه کتاب تجدید چاپ خود را و co-فیلمنامه Han Jin-won این فیلمنامه در کنار صدها نفر از استوری بورد بونگ به خود جلب کرد به برنامه ریزی هر صحنه در فیلم, گزارش Hbo.

همچنین به عنوان خوانده شده | نقد و بررسی: ‘انگل’ خیره کننده طنز در کلاس تقسیم

این کتاب را همچنین قابلیت تولید تصاویر ثابت و بونگ تصاویر و doodles برای فیلم است.

بونگ نشان داد که چرا او معتقد است در storyboarding قبل از عکسبرداری صحنه های خود را در پیشگفتار این کتاب است.

“این کتاب به هیچ وجه مدعی است که storyboarding ضروری میانبر برای ساخت فیلم خوب. من در واقع استوری بورد برای سرکوب خود من اضطراب. من تنها احساس امنیت زمانی که من تمام عکس های روز storyboarded در کف دست من. هر زمان که من به مجموعه بدون استوری بورد من احساس می کنم مثل من ایستاده در وسط ترمینال مرکزی پوشیدن, همسرم, لباس زیر” کارگردان گفت.

Bong Joon Ho set to publish ‘Parasite: A Graphic Novel in Storyboards’ as the film turns one

 

با توجه به استوری بورد جزئیات ساخت و ساز از هر شات به عنوان مرتب کردن بر اساس یک طرح.

“آنها می توان به ضرب گلوله دقیقا به عنوان کشیده شده و به عنوان با ارزش نقشه برای خدمه. به پایان رسید فیلم هرگز انحراف به دور از استوری بورد و این اجازه می دهد تا خدمه اعتماد به فرایند. اعضای خدمه که با من کار کرده اند در گذشته به خصوص از این امر آگاه,” او اضافه شده است.

انگلکه به بررسی کلاس تقسیم در کره جامعه از طریق یک خانواده فقیر نقشه راه خود را به یک مرد ثروتمند خانه با نتایج فاجعه بار تبدیل شد به یک پدیده در اولین بازی خود را در جشنواره کن در ماه مه سال گذشته شروع یک برنده مارس به پایان رسید که با چند برنده در اسکار.

این فیلم ساخته شده تاریخ با تبدیل شدن به اولین غیر انگلیسی و کره جنوبی فیلم برنده بهترین فیلم اسکار. همچنین برنده بهترین بین المللی فیلم, بهترین کارگردان برای بونگ و بهترین فیلمنامه اصلی برای بونگ و هان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر