بی حوصله در خانه ؟ کشف تاریخ هنر در گوته Zentrum حیدرآباد آنلاین هنر انجمن سخنرانی

بسیاری از ما هنوز هم cooped در داخل خانه به عنوان یک اقدام احتیاطی برای جلوگیری از ابتلا به COVID-19. اگر خستگی راه وجود دارد راه هایی برای خلاص شدن از آن و گسترش دانش خود را از هنر است. گوته Zentrum, حیدرآباد به ارمغان می آورد هنر انجمن — مجموعه ای از هنر آنلاین مذاکرات آغاز ژوئن 13.

‘یادگیری به نگاه” برای اولین بار در یک سری از هفت هنر انجمن سخنرانی که تلاش برای کشف آنچه مورخان هنر انجام مطالعه در زمینه نظم و انضباط را تکامل در هند. اولین سخنرانی ‘یادگیری نگاه کنید: هند تاریخ هنر و آلمانی میراث’ تحویل داده خواهد شد توسط هنر مورخ Sarada Natarajan در ژوئن 13, 6pm. این است که یک سری از سخنرانی های او را برای شش هفته هر دوشنبه.

در حال توسعه یک دیدگاه

Sarada Natarajan

Sarada سهام یک تمثیل برای توضیح این رویکرد نیاز به درک آثار مختلف هنری است. “شش مرد کور سعی کنید به قطعه با هم چه فیل است که واقعا دوست دارم با احساس قسمتهای مختلف آن قابل توجه بدن. هر زمان که ما با عنوان مجموعه یک نهاد به عنوان یک اثر هنری (و برای من این بنای تاریخی قرون وسطی در اصل از پیچیدگی) همه ما در این موقعیت از آن مرد کور اتوبوس در تاریکی و صحبت کردن در مورد قطع بیت و قطعات از پویا پدیده فراتر از درک ما.”

Apollo Belvedere

او می افزاید: “سخنرانی میسازد مشکل از شی پیچیده از تاریخ هنر و حرکات در تعدد روش های مورد نیاز برای درک آن است. الهام بخش جزئی راه حل برای این مشکل می توان در نظری فرمولاسیون شش پیشگام آلمانی بحرانی مورخان هنر; پنج تن از آنها فعال و در اواخر قرن 19 و اوایل قرن 20.”

پس از آن هنر انجمن سخنرانی خواهد آزمایش با استفاده از متنوع بینش شش علمای ‘برای کمک به دوستداران هنر حرکت گذشته رنگارنگ گله فیل وحشی — ناهمگن انتخاب آثار از سراسر شبه قاره هند.’

(برای ثبت نام در جلسه ایمیل [email protected])

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>