بریتانیا و اتحادیه اروپا گذاشته روز دوشنبه خود خطوط قرمز برای پست-Brexit ایران ارائه متضاد سند چشم انداز برای آینده خود رابطه است که بالا بردن چشم انداز درگیری آمده است.

نخست وزیر بوریس جانسون متعهد به “تضعیف استانداردهای اتحادیه اروپا” پس از انگلستان رفت و در نهایت راه خود را در روز جمعه پس از نزدیک به نیم قرن در بلوک و 11 ماه دوره گذار آغاز شد.

قهرمان تجارت آزاد

اما او پیش بینی خود را در کشور به عنوان یک جهانی قهرمان تجارت آزاد با تأکید رد اتحادیه اروپا اصرار در ترازی کامل با بروکسل است.

نگرانی بیش از مذاکرات تجارت فرستاده پوند غرق شدن بیش از 1.1% در برابر دلار آمریکا در لندن در معاملات ظهر روز دوشنبه.

“من می بینم بدون نیاز به اتصال به خودمان به یک توافق با اتحادیه اروپا” آقای جانسون گفت: در یک سخنرانی در قدیمی کالج سلطنتی نیروی دریایی است که تواریخ بریتانیا در گذشته به عنوان یک دریایی ابرقدرت.

“ما بازگرداندن کامل مستقل کنترل بر مرزهای ما, مهاجرت, رقابت, یارانه, قوانین خرید (و) حفاظت از داده ها.”

او افزود: “ما نمی خواهد درگیر در برخی از برش گلو مسابقه به پایین.

“ما در حال خروج از اتحادیه اروپا را تضعیف استانداردهای اروپایی است. ما نمی خواهد درگیر در هر نوع از آزادسازی, آیا, تجاری, اجتماعی و یا زیست محیطی.”

اتحادیه اروپا و رئیس مبارزه با تروریسم در اروپا مذاکره میشل Barnier به طور رسمی ارائه یک رابطه آینده, اما تنها زمانی که بریتانیا باعث تضمین به تجارت نسبتا.

آقای Barnier گفت: شیلات و تجارت عادلانه خواهد بود اولویت در مذاکرات با تمرکز ویژه بر انکار بریتانیا “ناعادلانه مزیت های رقابتی”.

بروکسل ارائه خواهد شد یک پست-Brexit رابطه تجاری — اما تقاضا سختی شرایط شیلات و یک سطح میدان بازی برای کسب و کار, او گفت:.

چشم انداز خود را مگس در این صورت است که آقای جانسون که اصرار دارد که بریتانیا تراز با اروپایی ها در قوانین و مقررات مخالف روح مبارزه با تروریسم در اروپا بود و یک چیزی از گذشته.

“ما آماده هستند تا پیشنهاد بسیار بلند پروازانه معامله تجارت به عنوان ستون مرکزی این مشارکت از جمله تعرفه صفر” آقای Barnier گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی