بوریس جانسون می گوید تمایلی به استفاده از ملی مستند دوباره

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون گفته او تنها اعمال دیگر در سراسر کشور coronavirus مستند به عنوان آخرین چاره در مقایسه این ابزار به “بازدارندگی هسته ای” در یک روزنامه یکشنبه مصاحبه.

جانسون که امیدوار است که بریتانیا می تواند بازگشت به “نرمال” کریسمس با وجود ترس از موج دوم از موارد در فصل زمستان به اصرار این کشور به گرفتن بهتر در مقابله با این ویروس.

انگلستان شده است و در میان بدترین ضربه کشورها در جهان توسط COVID-19 ثبت نام بالاترین مرگ و میر در اروپا است.

در ضمن اقتصاد آن شده است ضرب و شتم یک ماه بلند مستند که تنها شده است به تدریج کاسته طی هفته های اخیر — و آن جانسون است از جان گذشته برای تعمیر با اجتناب از دیگر ملی shutdown.

“من نمی توانم رها که ابزار هر بیشتر از من رها یک بازدارندگی هسته ای” گفت: دیلی تلگراف در یک گسترده مصاحبه به علامت پایان سال اول خود را در خیابان داونینگ. “اما آن را مانند یک نیروی بازدارنده هسته ای, من قطعا نمی خواهید به استفاده از آن. و نه من فکر می کنم ما خواهد بود که در موقعیت دوباره.”

جانسون اصرار مقامات بهداشتی بودند “گرفتن بسیار بهتر در لکه های بیماری و جداسازی آن به صورت محلی” در حالی که همچنین یادگیری بیشتر در مورد که در آن تاثیر می گذارد و چگونه آن را گسترش.

انگلیسی لیگ برتر روز جمعه ترسیم یک جدول زمانی برای کاهش باقی مانده مستند اقدامات در انگلستان از جمله بلند کردن اجسام homeworking راهنمایی و بازگشایی استادیوم ورزشی و تئاتر زندگی می کنند. دولت فعلی توصیه این است که برای کارکنان به محل کار از خانه که در آن آنها می توانند, اما تحت طرح جدید کارفرمایان باید “بیشتر در اختیار” به اصرار کارکنان به بازگشت.

با وجود جانسون خوش بینی و تمایل برای بازگشت به حالت عادی خود افسر ارشد پزشکی, کریس Ersin گفت: در روز جمعه که اجتماعی فاصله مورد نیاز برای ادامه “برای یک دوره طولانی از زمان”. دولت رئیس مشاور علمی پاتریک blue palace hotel, توافق, قضاوت خطر موج دوم عفونت به “بالا”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>