بوز Krishnamachari برای اولین بار در نه سال باعث می شود کلمات نقش تصاویر

کارگران هنوز هم قرار دادن نکات تکمیلی به بوز Krishnamachari جاری, از خود راضی نشان می دهد که من به بازدید از آن در کلکته را امامی هنر خود را در شلوغی برجسته یک نوع starkness آشکار در فضاهای بیرونی از گالری. راه رفتن به کاورنو اتاق حک شده در یک گوشه من را متوقف کوتاه هزینههای احساس داشتن را به یک اتاق در ورسای کاخ لویی چهاردهم — چنین بود گسسته حضور طلا و ناز و نعمت و بزرگتر-از-زندگی لوکس است که حمله حواس.

در تار-اتاق روشن عظیم مطلا کردن لبه قاب تحت سلطه طلا-و-سیاه papered دیوار و فرش مسکوت یک رد پای. آزمایشی من قدم نزدیک تر و پیدا غول نامه winking glinting کردن کلمات داخل هر قاب: ‘سرمایهداری’, ‘خدا’, ‘دین’, ‘Casteism’, ‘نژادپرستی’, ‘خودشیفتگی’, ‘ناسیونالیسم’, ‘تکنولوژی’, ‘منطقه’, ‘شوونیسم’. ده کلمه که قاب ده متمایز افکار ده دلمشغولیهای با این حال که Krishnamachari در تلاش است به بیان است.

Photo: Emami Art

عکس: هنر امامی

برای من هنرمند موفقیت دراز در آن لحظه — که بدون یک کلمه رد و بدل شده اول فکر کردم نشان می دهد احضار شده بود این بود که از Roi Soleil, خورشید, پادشاه با استبداد خود معروف ‘l میکند c’est moi‘ (من دولت) خود را افسانه ای خود وسواس. بعد پله به عقب یکی را دیدم که چگونه Krishnamachari نیز در تلاش است تا در مقابل maximalism از آن اتاق با استارک مینیمالیسم از فریم فلزی در خارج با سوراخ در خط بریل است که همچنین طلسم از همان ده کلمه اما در حال حاضر در یک اسکریپت که اندیش نمی کشف.

برای Krishnamachari ده واژه مانند نه rasas و کنده کاری آنها را در مواد مختلف او به نظر می رسد تلاش برای از نو خلق کردن rasas در راه های متعدد مانند یک رقاص با تجربه abhinaya. اما آنچه نیز به طور همزمان اتفاق می افتد چیزی است که او به نظر نمی رسد که تلاش برای — یک حس قریب از طنز. فریم از یک کلمه مانند “casteism” یا “نژاد پرستی” و یا ” دین ” در آن غول طلایی مانت می شود کاملا قابل توجه بیانیه در طنز قابل اجرا نه تنها برای جامعه بلکه برای خود هنر.

جدید واژگان

در واقع این نمایش در نظر گرفته شده بود به عنوان افتتاحیه نمایشگاه امامی هنر راه اندازی در سال 2018 اما در زمان تکمیل. Krishnamachari بازدید امامی بارها و بارها قبل از شروع کار و اگر چه او به نظر می رسد بی اطلاع نشان می دهد عمیقا آینه و در پاسخ به نمایی از گالری. چرا این محل خاص برای باز گشت انفرادی ؟ “Richa چشم انداز را در سطح جهانی فضای گالری است که بسیار نادر است. ما باید بیشتر از جمله فرهنگی و مکالمه فضاهای همین دلیل است که من به توافق باز در اینجا” او می گوید: با اشاره به Richa Agarwal, مدیر عامل شرکت امامی هنر است.

Photo: Emami Art

عکس: هنر امامی

این آسان نیست نمایشگاه; آن نیست عملکرد سریع لذت یا معانی, اما این است که در خط با Krishnamachari را از ادامه تلاش برای تغییر نگرش جامعه مصرف هنر است. این, خود ارضایی, آینده نه سال پس از گدازه سفر آرشیوی نشان می دهد که او از سال 2005 تا 2011 به چالش معانی از موزه ها و نمایش است که به عنوان مخرب است که به عنوان یکی از فوق العاده مفاهیم preconceived از هنر ساخت و به چالش کشیدن بیننده به گسترش واژگان خود را از هنر است.

چرا این ده کلمه است ؟ “من فیلتر شده و ویرایش شده و آورده کردن تمام تجربیات من به این ده کلمه آنها وسواس من در حال حاضر,” او می گوید. “آنها منعکس کننده تجربه من از جامعه و شرایط سیاسی.” Krishnamachari همواره به طور قابل توجهی سیاسی, هنرمند حساسیت او به گسترش کوچی دوسالانه که او تاسیس با هنرمند Riyas Komu و همچنان به همکاری-معاون اما “من نمی توان یک انقلاب با آن,” او می گوید. و این تا حد زیادی درست است — حتی در حال حاضر, از خود راضی نیست با صدای بلند declamation. این شکلک و سربی و نقش ایجاد چندین نقطه مرجع است. هنری آن doffs یک کلاه به conceptualism و به ماتریالیسم بلکه به هنر و صنعت طراحی و دکور. در تصاویر آن درگیر با ایده آینه — نمایش با عنوان “آینه می بیند در تاریکی” — اما آن را نیز می پردازد تردید با کنار استارک با مجلل آن معاملات با پیرایش به عنوان افراط; آن را در معرض خطر کلمات و شناسایی از معانی آنها.

Photo: Emami Art

عکس: هنر امامی

وسایل نقلیه از معنی

جالب است برای ردیابی چگونه کلمات همواره به عنوان مهم به Krishnamachari به عنوان تصاویر. او می پردازد توجه زیادی به او چگونه عناوین خود را نشان می دهد. گدازه بود مخفف آزمایشگاه هنرهای تجسمی; در سال 1992 او ایجاد AmUseuM خاطرات که در آن او با بازی ‘مات و متحیر کردن’, ‘اوم’, ‘الهه شعر و موسیقی’, ‘موزه’; او به نام نانو ماشین او نقاشی ‘حداکثر نانو’; و در این, خود ارضایی, او باعث می شود کلمات نقش تصاویر. این تثبيت با verbality فرمت هنرمند مداوم تلاش برای رسوخ کردن خود را با این نسخهها کار آگاهانه نماد که در آن فرم و محتوا هر دو تبدیل به وسایل نقلیه از معنای بسیار فکر کردن فرآیند. برای مثال در زیر یک دیوار با نه غنی فریم حک شده او مکان را دیدم — “من می خواستم به نشان می دهد که وجود دارد یک نوع خطر در تزئینات,” او می گوید.

و آنجا که خود را در شادی محض با مادیت آشکار است — ده واژه ها برش سرامیک, گرافیت, مس, شیشه, فولاد, سنگ گرانیت — او نیز از دیدن Aranmula آینه یا جلا فولاد به عنوان استعاره برای خود وسواس. در خارج از سالن فریم حک شده از دیوار بیرون در یک سری پیوستی چند رنگ اکریلیک ورق در مرکز است که نامنظم آینه منعکس کننده بیننده. “خودشیفتگی خطرناک است, آن می تواند تبدیل به سرمایه داری می تواند تبدیل به دیکتاتوری…” او می گوید: رفتن به بحث از نحوه تاریکی به خودی خود نشان دهنده نور و از نور به عنوان ‘روشنگری’, سفر از تاریکی جهل به نور علم.

Bose Krishnamachari

بوز Krishnamachari | عکس های اعتباری: امامی هنر

کلمات نشت بیش از jostling فضای مشتاق به اتصال به روشن کردن. در بسیاری از جهات این است که بصری نمایشگاه در همه — از آن است که به اندازه یک کلامی و مغزی یکی. هنوز تناقض آن را نیز در معرض پوچی از کلمات است. به عنوان یک نوجوان Krishanamachari می گوید او را عمیقا تحت تاثیر تئاتر توسط بکت و مشهور. و در این نمایشگاه موفق به نشان می دهد به عنوان هنرمند می گوید پیش از آن در زمینه تئاتر است که همه ما در واقع هنوز هم در حال انتظار برای Godot.

در نشان می دهد: ‘آینه می بیند در تاریکی’; امامی, هنر, کلکته; تا 10 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر