بوکس, نقشه کشی, دوخت حفظ Simranjit Kaur اشغال

بازی های المپیک واجد شرایط بوکسور Simranjit Kaur ساخت بهترین استفاده از این مستند توسط آموزش با برادران خود که بوکسورهای و به دنبال سرگرمی های مانند طراحی و دوخت.

Simranjit خوش شانس است که او برادران — Kamalpreet سینگ و Arshdeep سینگ (فعلی ملی مدال نقره در 81kg) — نیز بوکسورهای که مشاجره با او در خانه در Chakar روستای Ludhiana در منطقه پنجاب در طول آموزش روزانه.

“از آنجا که من نمی ماندن در خانه برای مدت طولانی من واقعا هرگز تا به حال چنین فرصتی است. برادران من’ آشنایی با بوکس یک مزیت است. هر دو آنها در حال کمک به من با بالشتک” Simranjit گفت هندو.

24 سال است که ترکیب ورودی دریافت شده از مربیان ملی از طریق ویدئو کنفرانس به ریز لحن خود را بازی.

Simranjit که برنده 64kg برنز مسابقات قهرمانی جهان در دهلی نو در سال 2018 به حال از دست داده 60 کیلوگرم محاکمه برای 2019 جهان به چاشنی Sarita Devi. با این حال او بهبود بازی خود را به ضرب و شتم Sarita در المپیک مقدماتی محاکمه و امن سهمیه محل با این ادعا یک نقره در آسیا/ اقیانوسیه مقدماتی رویداد در امان.

“من حفظ من تمرکز بر برنده شدن در دادگاه برای مقدماتی المپیک. من که به زحمت زیاد در مورد وزن به وزن طبیعی ماند حدود 60 کیلوگرم. من تا به حال برخی از جامد مشت, اما من تا به حال به برخی از ویژگی های تغییرات.

“من شده اند در تماس با B. I. فرناندز (سابق هند مربی خارجی). هر زمان که من پیدا کردن زمان من را به خود مرکز در محلی. او مرا فرستاده و به من می گوید سعی کنید از تکنیک های مختلف گفت:” بوکسور حمایت Lakshya ورزشی.

پتانسیل

به گفته سرمربی تیم ملی فوتبال محمد علی قمر, Simranjit دارای پتانسیل بسیار زیاد. “او یک حمله بوکسور است که می تواند fluster بهترین از مخالفان با مشت خود را. تنها او را به کار بر روی برخی از ویژگی های و جنبه های تاکتیکی” گفت: قمر.

Simranjit که به قدرت بسته بندی شده عملکرد به ادعای او قبل از ازدواج عنوان ملی و کیسه بهترین بوکسور جایزه در هریدور در سال 2016 خوشحال است به گرفتن برخی از توجه است.

“مردم در روستای من می دانستم که در مورد من بعد از من آسیایی و مسابقات قهرمانی جهان مدال. پس من المپیک صلاحیت بیشتر مردم تشخیص من است.”

میان انتظارات Simranjit به نظر می رسد به جلو به بازی های المپیک است. “خوب است که ما یک سال برای آماده سازی. من با تمرکز بر تناسب اندام. پس از مستند ما را به تمرکز بر روی مناطق دیگر.”

Simranjit نگه می دارد و خودش را درگیر با برخی از کار خلاق است. “نقشه کشی یکی از احساسات من است. من آموخته و آن را در خود من است. من تا به حال آموخته دوخت از مادر من (Rajpal Kaur) زمانی که جوان بودم. از آنجا که مقدار زیادی از زمان در دست من انجام برخی از طراحی و دوخت,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید