Brahmaji پسر سانجی برای اولین با ‘O Pitta Katha’

سانجی رائو شناخته شده است به صنعت فیلم تلوگو مردمی به عنوان بازیگر Brahmaji پسر, اما زمانی که او اولین بازی خود را در ماه آینده با O Pitta Kathaمخاطب را می دانم که او را به عنوان خوب پاریس.

بپرسید اولین بازیگر اگر او در حال معرفی به عنوان یک قهرمان و یا یک تبه کار او می گوید: به سختی وجود دارد هر گونه انگ متصل بودن به یک صفحه نمایش تبه کار. برای او اقدام به عنوان یک قهرمان و یک تبه کار است که همه همان: “من می خواهم به معرفی به عنوان یک بازیگر. در هر فیلم قهرمان می افتد در عشق از دست می دهد و برنده او را به عقب. است که چه اقدام و یا اسکریپت مورد است. یک فیلم در مورد یک داستان گفتن همه شخصیت های بازی در آوردن با هم داستان است. این است که ما که به نام شخصیت یک قهرمان و یک قهرمان. ما ابداع آن در واقع همه هنرمندان. من از ذهن نیست پخش هر قسمت تا زمانی که وجود دارد این است که معنی و کمک به داستان. نباید آن را معمول می گوید:” سانجی که تلاش برای مدت پنج سال به یک فیلم و در حال حاضر امید به سرمایه گذاری بر روی این طلایی فاز تلوگو سینما که در آن مفهوم فیلم در حال ساخت یک علامت است.

مدیر Chendu Muddu از O (پرنده) Katha معرفی شد به او از طریق مدیر Merlapaka گاندی در زمانی که سانجی بود برای شکار فرصت ها است. سه سال پشت Merlapaka معرفی کرده بود Chendu به Brahmaji به عنوان یک نویسنده خوب است که ارزش شنیدن. پس از آن سانجی مدیر و چند مجموعه با یک دوربین و یک دو ساعت فیلم و نشان داد آن را به بسیاری از مردم است.

سانجی به یاد می آورد, “همه نوع کلمات را می گویند اما نشد بتن پاسخ. ما می تواند که واقعی بود و چه کسی نبود. من حدس می زنم آنها دلایل خود را برای ساخت یک فیلم با من. پس از سه سال و نیم از ضربه زدن به مردم و درب و کسی گفت: ما باید جلسه Bhavya را (خانه تولید) که در نظر داستان اگر آنها خوب هستند و نه رانده شده توسط بازار تدارکات. تولید کنندگان را دوست داشت داستان و گفتند که این کار را با من.” در حالی که او خواسته بود به از دست دادن برخی از وزن آنها نیز به ورودی های بازیگران Nitya شتی و Vishwant. آنها به بازیگران یک و نیم ماه برای آماده سازی و کار بر روی بدن خود را.

سه آماده بودند و ملاقات مهلت. تولید کنندگان دیدم دو ساعته تصویری که به ضرب گلوله کشته شد و به ورودی های اضافی. مدیر چاندراسکار Yeleti خواندن فیلمنامه و نظارت روند. آن است که تمام عناصر داستان عاشقانه و رمز و راز. Brahmaji خیلی دوست داشتم این داستان چون همه شخصیت ها را وادار به بازی یک مقدار زیادی از سایه. درخواست سانجی معنای O Pitta Kathaو او توضیح می دهد: “این می تواند بسیاری از معانی است. پیتا (پرنده) می تواند یک دختر و همچنین یک داستان کوتاه. مدیر Trivikram Srinivas پیشنهاد شعار به ‘داستان’. آن را حول محور سه کاراکتر اصلی; بازیگران دیگر بازی های نقش برجسته و بسیار خوبی قرار داده شده. داستان آغاز می شود ارگانیک.”

سانجی همچنین به یاد می آورد آموزش های خود را روز به عنوان یک بازیگر: “من روت در بمبئی تحت Alok Ulfat او رئیس کمیته انتخاب در مواد مخدر (فیلم و تلویزیون موسسه هند) که روت بازیگران مانند Manoj Bajpai. در حیدرآباد کردم روت توسط Devadas Kanakala. خوب بود برای یادگیری سبک های مختلف از افراد مختلف. در بمبئی ما در خیابان پخش و پس از یک ماه از آموزش ما را به Dharavi و انجام بسیاری از نمایشنامه برای خیابان و زاغه بچه ها.”

قبل از که مایل به تبدیل شدن به یک بازیگر, سانجی با کار های تجاری نیروی دریایی. او می گوید: پدر و همسر (همچنین در ارتباط با صنعت فیلم) هستند و اصولی مردم و معتقدند که او باید در پیدا کردن مسیر خود را و به دست آوردن اعتماد به نفس است که می تواند پاداش بعد از آن او خواهد بود افتخار ساخت آن را در خود.

او سهام یک از جنبه های جالب از شخصیت او را “پدر من می گوید به دیپلماتیک به عنوان مردم می تواند تفسیر همه چیز اشتباه است. من آموزش داده شده بود در نیروی دریایی در یک دقیق راه و گفته شد که راستگو و بی پرده است. آن دشوار خواهد بود و نه دیپلماتیک اما در پایان روز نتیجه این خواهد بود را به نفع خود.”

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر