برزیل نزدیک به کروناویروس واکسن مقابله می گوید: داروسازی شرکت AstraZeneca

دو روز پس از دولت برزیل اعلام کرد یک قرارداد با دانشگاه آکسفورد و شرکت دارویی AstraZeneca برای دریافت تا 100 میلیون دوز از امیدوار کننده coronavirus واکسنیک مدیر این شرکت گفت: این سند که در واقع نامه ای از قصد و هنوز هم وجود دارد موارد کلیدی به مذاکره شود.

AstraZeneca مدیر Jorge mazzei از خبرنگاران در روز دوشنبه که اگر واکسن آثار او معتقد است سخت-آمار آمریکای جنوبی را دریافت و آن را در پایان سال است. اما او فقط به حال اول تماس با شرکای محلی Fiocruz و شروع به کار خواهد کرد یک قرارداد در روز سه شنبه.

برزیل شمارش تقریبا 58,000 مرده توسط COVID-19 و بیش از 1.2 میلیون مورد از این بیماری است.

“این است که تقریبا غیر ممکن است که این قرارداد امضا نشود” آقای mazzei از گفت. آن زمان دو تا سه هفته برای نامه ای از قصد به امضا رسیده است. “هدف ما این است که این قرارداد امضا شده است به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.” روز شنبه مقامات برزیل وزارت بهداشت گفت: کشور پرداخت خواهد شد $127 میلیون دلار برای مواد اولیه تولید 30.4 میلیون دوز در دو دسته در ماه دسامبر و ژانویه. آنها اضافه شده تلقيح تلاش خواهد شروع به سرعت اگر واکسن تایید شده است به امن و موثر است.

همچنین بخوانید: موسسه سرم ممکن است تولید 2-3 میلیون آکسفورد دوز واکسن در ماه جولای

از هفته گذشته این واکسن در حال آزمایش بر روی بیش از 5000 برزیلی از بخش بهداشت و درمان.

دولت برزیل گفت: کل معامله به صورت 100 میلیون دوز برای یک کشور در حدود 210 میلیون نفر. پس از اولین دسته ای از 70 میلیون واکسن تولید شده توسط محلی واکسن ساز Fiocruz اما شرایط برای این مرحله هنوز به تعریف شود.

“من اعتماد یک استراتژی وجود دارد (از دولت برزیل) در مورد نحوه واکسینه کردن تمام مردم” AstraZeneca مدیر اضافه شده است.

آقای mazzei از وجود دارد گفت: عناصر کلیدی به مذاکره شود از جمله میزان انتقال تکنولوژی و دوم خرید 70 میلیون دوز. او گفت: کشورهای دیگر در حال حاضر معاملات در این مرحله اما می گوید برزیل است که مطمئنا در همان موج اول کشور به ضرب گلوله کشته است.

دولت برزیل گفت: برای اولین بار به دریافت آکسفورد عکس خواهد بود گروههای در معرض خطر مانند افراد مسن و افراد مبتلا به بیماریهای همراه و سلامت و امنیت حرفه ای.

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro مورد انتقاد قرار گرفته است برای کمرنگ جلوه دادن دولت خود را در پاسخ به همه گیری نسبت به این بیماری به کمی آنفولانزا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *