رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro در زمان گرفتن سلفی با هواداران و خود را جشن گرفتند تظاهرات در شهرستانها عمده در یکشنبه, نقاشی انتقاد از رهبران کنگره برای تشویق اجتماعات بزرگ است که می تواند در بدتر كردن coronavirus.

آقای Bolsonaro همچنین به نظر می رسد به شانه مشاوره از کارشناسان پزشکی پیشنهاد او اقدامات احتیاطی پس از چند تن از اعضای خود را اخیر هیئت به فلوریدا آزمایش مثبت برای ویروس. رئیس جمهور آزمایش منفی برای این ویروس به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پس از نشست خود را اما روزنامه O Estado de S. Paulo گزارش داد که Bolsonaro پزشکی تیم پیشنهاد او جدا باقی می ماند تا در اوایل هفته آینده.

این مقاله همچنین گزارش روز یکشنبه هفتم عضو Bolsonaro همراهان در فلوریدا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus همراه با چهار عضو از سفر تیم پشتیبانی.

آقای Bolsonaro strode پایین سطح شیب دار از کاخ ریاست جمهوری در برزیل فوتبال نیوجرسی و ملاقات ازدحام معترضان در دروازه جایی که او با ضربه مشت برداشت تلفن همراه برای گرفتن عکس و تکیه برای عکاسی سلفی با جمعیت است.

در جریان ویدئو از برخورد از خود official Facebook حساب آقای Bolsonaro گفت که “بها” به دیدن بسیاری از تظاهرات عمومی در حمایت از دستور کار خود بازی پایین هشدارهای خود علیه آنها در یک شنبه آدرس به ملت.

“اگر چه من پیشنهاد [تعویق] من می توانم سفارش هر چیز به دلیل این اعتراض نیست, معدن,” آقای Bolsonaro گفت. “با همه چیز را در برابر آنها مطبوعات ویروس توصیه مردم به خیابان ها ریختند.”

مجلس رودریگو Maia به نام آقای Bolsonaro را برای حمایت از تظاهرات “یک حمله علیه بهداشت عمومی” و رئیس جمهور مجلس سنا Davi Alcolumbre آن را به نام “بی پروا به تحریک تجمع در خیابان” در جداگانه بیانیه نوشته شده است.

آقای Bolsonaro اخراج در مصاحبه با سی ان ان Brasil: “من می خواهم آنها را به بیرون رفتن در خیابان و ببینید که چگونه آنها را دریافت.”

با این حال وزیر بهداشت Luiz Henrique Mandetta تکرار نگرانی در یک مصاحبه جداگانه با شبکه تکرار کرد که اجتماعات بزرگ شد یک اشتباه و مقایسه هشدار خود را به ضد توتون و تنباکو مشاوره که مردم چشم پوشی در خطر است.

اگر چه coronavirus بود آهسته به عقب در آمریکای لاتین تعداد موارد تایید شده در برزیل شروع به پریدن کرد به 200 روز یکشنبه از بیش از یک دوجین یک هفته قبل از. همسایه آرژانتین و پرو گفت: آنها با بستن مرزهای خود را.

آقای Bolsonaro بازی های برگزار شده تا روز یکشنبه تظاهرات در شهرستانها از سائو پائولو و ریو دو ژانیرو به بلم و پورتو الگره با بیش از سه ده پست توییتر با ویدئوها و عکس ها از جمعیت.

او اصرار داشت که این تظاهرات نشان داد برای حمایت از دستور کار خود و نه در برابر هر گونه حملات خاص دشمنان. بهداشت عمومی نگرانی های گذشته بسیاری هشدار داده اند Bolsonaro در برابر تشویق تظاهرات در نور از پر سر و صدا حملات توسط برخی از سازمان در برابر نهادهای دموکراتیک مانند کنگره و دیوان عالی کشور است.

“من یک برزیل پاتریوت و من می خواهم این کشور تمیز. هیچ coronavirus در حال رفتن به نگه داشتن من از دفاع برزیل در برابر کلاهبرداران در کنگره” معترضان گفت کلودیا سانتوس در یک تظاهرات در امتداد ساحل کوپاکابانا در ریو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی