برزیل تاپ 2 میلیون coronavirus موارد با 76,000 مرگ و میر

یک هزار تن در روز است. از اواخر ماه مه و سه ماه پس از برزیل اولین مورد گزارش شده از coronavirus آن را ثبت کرده است بیش از 1 ، 000 مرگ و میر روزانه به طور متوسط در یک وحشتناک فلات است که هنوز به شیب رو به پایین است.

پنجشنبه شب فدرال وزارت بهداشت گزارش داد که این کشور منتقل شده بود 2 میلیون و تایید موارد عفونت ویروس و 76,000 مرگ و میر.

همچنین بخوانید: تعداد COVID-19 نفر در هند عبور میلیون علامت; مرگ و میر بیش از 25,600

حتی به عنوان موارد افول تا حدودی در بزرگترین و سخت ترین ضربه شهرستانها برزیل, ویروس است که اوج در مکان های جدید در سراسر کشور در آمریکای لاتین است.

کارشناسان مقصر محرومیت از این ویروس بالقوه مرگبار توسط رئیس جمهور Jair Bolsonaro و عدم هماهنگی ملی همراه با scattershot پاسخ توسط شهرستان و دولت با برخی از بازگشایی زودتر از کارشناسان بهداشت توصیه می شود.

موقت سلامت وزیر آموزش ندیده در زمینه ریاست pandemic پاسخ. Bolsonaro خود بیمار است با COVID-19 پس از بارها و بارها از موازین اجتماعی فاصله توصیه ها و تضعیف رهبران محلی’ محدودیت در فعالیت است.

برزیل حدود 7,000 COVID-19 مرگ و میر در هر یک از هفت هفته گذشته برابر است با چندین هواپیما بسته بندی شده با برزیل توفنده هر روز وزیر بهداشت سابق Luiz Henrique Mandetta گفت.

مردم تبدیل شده اند سخت Mandetta گفت. هنگامی که شما می گویند, ‘دیروز وجود دارد 1,300 مرگ و میر مردم می گویند, ‘OK و سپس آن را نداشت ، آن را از 1300 نفر در روز قبل ،

برزیل نزدیک به 2 میلیون نفر است دوم تنها به ایالات متحده و کارشناسان معتقدند این تعداد به زیر تعداد با توجه به گسترده نبود از تست.

یک مدل ایجاد شده توسط استادان از چندین برزیل نهادهای علمی بر اساس تعداد تایید مرگ تخمین برزیل تا به حال 10 میلیون عفونت.

این ویروس شده اند که به سختی به توقف به هر حال. اما این نقطه عطف از 2 میلیون نفر است که بسیار دست کم گرفته نشان می دهد که این می توانست متفاوت دکتر گفت: Adriano Massuda یک مدیریت بهداشت و درمان متخصص و استاد در Getulio وارگاس بنیاد سائو پائولو دانشگاه.

هیچ استراتژی ملی برای تست هیچ اقدامات از بالا … خیلی کمی تلاش برای بهبود مراقبت های اولیه پس ما پیدا کردن موارد جدی قبل از تبدیل شدن آنها به بیش از حد جدی بدون ردیابی. این ویروس تا شروع رسیدن به شهرها و ایالات متحده قبلا در امان جبران کاهش در جای دیگر.

تعداد مرگ و میر شده است ebbing در متحده از جمله ریو دو ژانیرو و Amazonas, که در آن مردم به خاک سپرده شدند و در گورهای دسته جمعی در پایتخت مانائوس. در دو هفته گذشته 10 از برزیل 26 متحده و منطقه فدرال شاهد افزایش دو ایالت های جنوبی ” به طور متوسط روزانه مرگ و عوارض دو برابر.

آقای Bolsonaro همواره به عنوان COVID-19 شدت و گفت سخت اجتماعی فاصله اقدامات که قربانی شغل و درآمد در نهایت خواهد شد بیشتر و مضر تر از ویروس خود را و دعوت از حامیان خود را تشویق رهبران محلی به محدودیت در فعالیت است. بسیاری از شهرداران و فرمانداران باید تلاش برای نگه داشتن خط.

در ریبیرو پرتو یک شهرستان در سائو پائولو دولت اعتراض مغازه داران در روز چهارشنبه خواستار به آنها اجازه داده شود به بازگشایی شده است. آنها احاطه شهردار خودرو به عنوان او به سمت چپ سالن شهر, مشت خود ویندوز و لعن در او.

کمپینس شهر از 1.2 میلیون نفر و نزدیک به پایتخت دولت به تصویب رسید قرنطینه اقدامات اولیه اما تسلیم به فشار سیاسی و بازگشایی تجارت در ژوئن 8, گفت: پدرو ده Siqueira, یک عضو شورای شهر کمپیناس. مرکز شهرستان swarmed با خریداران مانند لغو لانه او در مصاحبه ای گفت:.

دو هفته بعد تعداد COVID-19 مرگ و میر تا به حال حدود سه برابر به 253 آیا به عنوان تعداد موارد تایید شده به 6,324. فشرده-مراقبت از تخت پر با بیماران باعث شهردار به برقراری محدودیت در تجارت در ژوئن 22, اما اجازه می دهد به دفاتر و کلیساها به ادامه عامل.

کمپینس بازگشایی زودتر از موعد و به اشتباه با حمایت دولت Siqueira که همچنین بهداشت عمومی پزشک گفت: در آن زمان. این بازگشایی آنقدر فاجعه بار است که کمپینس تا به حال قدم به عقب بود اما پس فقط تا حدی. از آن پس کمپینس’ تعداد موارد و مرگ و میر دو برابر شده است یک بار دیگر. روز چهارشنبه شهر تمدید محدودیت تا ژوئیه 30.

دانیل Soranz یک محقق در دولت اجرا زیست شناسی موسسه Fiocruz ملی سلامت مدرسه گفت: برزیل مرکز-غرب که شامل کشاورزی افزوده خواهد شد و در آخرین منطقه ناودان توسط ویروس. و به دنبال در مرگ و میر ناشی از شدید تنفسی و نارسایی آن به نظر می رسد برزیل به عنوان یک کل آغاز شده است تبدیل گوشه, او گفت:.

تا پایان ماه اوت ما باید در یک مکان بسیار بهتر از امروز Soranz گفت.

در سائو پائولو, برزیل پرجمعیت ترین دولت با 46 میلیون نفر و تعداد مرگ و میر تثبیت شده در یک سطح کمی پایین تر از اوج آن است.

در یکی از پایتخت گورستان در چهار شنبه میشل Caverni دفن او 88-سال-عمه که درگذشت COVID-19 و همچنین دچار آمفیزم ریوی. همان روز یکی از دوستان Caverni را به خاک سپرد 57 ساله ، او همچنین درگذشت COVID-19.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>