نوجوان برزیلی Seyboth وحشی outlasts رود برای شیلی باز عنوان

برزیلی, نوجوان Thiago Seyboth وحشی جوانترین بازیکن را به نفع خود در آمریکای لاتین ‘Golden Swing’ پس از رافائل نادال در سال 2005 زمانی که او outlasted نروژی دانه دوم کاسپر رود 7-5 4-6 6-3 در شیلی در روز یکشنبه باز.

19-year-old کلمات سقوط به زمین در لذت رود پس از ارسال پشت دست ضربه زدن بر روی نقطه بازی.

Seyboth وحشی اخراج پایین 17 aces در مسیر به ازدواج خود تور-سطح عنوان شده است.

رود پر بود از ستایش برای Seyboth وحشی است که دو سال جوانتر از نروژی.

“او با بازی شگفت انگیز تنیس تمام هفته. من نمی تواند بیش از حد ناراحت در مورد از دست دادن” رود گفت. “او ثابت کرد که او سزاوار خود را در کلمات و در زمان مراقبت های بسیار خوبی از فرصت خود را. حتی اگر من نیستم که تجربه خودم, من می توانید ببینید که او می تواند در اطراف برای بسیاری از سال است.”

جاده به عنوان یکی از آسان نیست برای Seyboth وحشی به عنوان او تا به حال برای غلبه بر پنجم-کشت آرژانتین خوان ایگناسیو Londero در دور دوم قبل از پیشبرد گذشته بالا کشت Cristian Garin هنگامی که شیلی بازنشسته با توجه به چپ پا آسیب.

این 182nd-رتبه Seyboth وحشی که آغاز شده بود این هفته با تنها دو تور در سطح برنده به نام او جوانترین برزیل به پیروزی یک ATP عنوان.

او انتظار می رود تا حرفه ای-بالا 113th در جهان جدید رده بندی در روز دوشنبه منتشر شد.

نادال پس از 18 غالب در آکاپولکو در سال 2005.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>