برزیل coronavirus افزایش مرگ و میر گذشته انگلستان که می گوید سیستم بیمارستان در مقابله

برزیل COVID-19 مرگ و میر پیشی گرفت بریتانیا در ژوئن 12 برای تبدیل شدن به دومین در جهان با 41,828 مرده اما سازمان بهداشت جهانی گفت: ملت و نظام سلامت ایستاده بود تا به فشار.

“این سیستم به عنوان مثل از داده های ما دیدن است نه ضعف” که بالا اضطراری متخصص دکتر مایک رایان گفت: با چند منطقه از برزیل با استفاده از بیش از 80 ٪ از آنها در بیمارستان’ تخت مراقبت ويژه و ظرفیت.

برزیل به وضوح نقاط به شدت جمعیت شهرستانها گفت: اما به طور کلی آن نظام سلامت است که در مقابله با جهانی دوم بدترین تعدادی از عفونت.

وزارت بهداشت گزارش شده در ژوئن 12 تجمعی در مجموع 828,810 تایید موارد coronavirus با 25,982 عفونت های جدید در 24 ساعت گذشته و دیگری 909, مرگ و میر, شماره دوم تنها به ایالات متحده است.

“داده های ما در حال حاضر پشتیبانی از (چشم انداز) یک سیستم تحت فشار است اما سیستم هنوز هم مقابله با تعداد موارد شدید” آقای رایان گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در ژنو است.

برزیل را به وزارت بهداشت گزارش شده بیش از 1200 تن در روز از ژوئن 9, نصب تلفن به عنوان کشور حرکت می کند به سهولت قرنطینه محدودیت و بازگشایی کسب و کار یک حرکت نامیده می شود توسط رئیس جمهور Jair Bolsonaro.

جناح راست رهبر اتحاد به حداقل برسد گرانش رمان coronavirus رد آن را “کمی آنفولانزا” است و دولت را متهم به دولت های اغراق آمیز تعدادی از عفونت و مرگ و میر به تضعیف او.

همچنین بخوانید: برزیل اعتصاب مقابله با آزمایشگاه برای تولید واکسن علیه COVID-19

در ژوئن 11, Bolsonaro تشویق هواداران خود را به “پیدا کردن یک راه برای گرفتن در داخل” از بیمارستان به فیلم, آیا ICU تخت اشغال شده یا نه به ارائه تصاویر است که پلیس و برزیل را سازمان می تواند بررسی کند.

برزیل خریداران در صف برای ساعت و شلوغ به مراکز که بازگشایی در روز پنج شنبه در این کشور دو تا از بزرگترین شهرستانها. خریداران همچنان به جمعیت مراکز در جمعه برزیل معادل برای روز ولنتاین است.

در داخل فروشگاه در سائو پائولو و ریو, فاصله, قوانین, قرار گرفتند و خریداران نیاز به پوشیدن ماسک محافظ. درجه حرارت گرفته شد قبل از مردم وارد برخی از مراکز.

همچنین بخوانید: لولا ترس ‘نسل کشی’ در برزیل تحت Bolsonaro

یک نظرسنجی توسط کارگزاری XP Investimentos منتشر شده در روز جمعه نشان داد که 52 درصد از برزیلی ها در حال حاضر به نفع کاهش قرنطینه محدودیت در مقابل 44 درصد در مقابل حتی اگر 61 درصد از کسانی که در نظر سنجی معتقدند بدترین هنوز به آمده است.

ماه گذشته یک XP Investimentos نظرسنجی پیدا کرده بود که 76% دیدم اجتماعی فاصله به عنوان بهترین راه برای جلوگیری از گسترش ویروس و 57 درصد فکر قرنطینه اقدامات باید در محل باقی می ماند تا زمانی که خطر عفونت فروکش کرد. (گزارش شده توسط استفانی Nebehay در ژنو و آنتونی Boadle در برازیلیا; ویرایش توسط Daniel والیس)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>