نقض داده ها از COVID-19 بيمار در Kannur, کسرگد

گزارش از نقض در داده ها از COVID-19 بیماران پدید آمده از کسرگد و Kannur مناطق.

گزارش زیر که بیماران دریافت تماس از شماره های ناشناخته به دنبال جزئیات مختلف کسرگد منطقه افسر پزشکی (DMO) a. v. Ramdas به دنبال یک تحقیق کامل.

او گفت: اگر او تا به حال شکایت از هر کسی که تا کنون او نوشته بود به SP P. S. Sabu به دنبال یک تحقیق معلوم حقیقت است.

در چند روز گذشته بسیاری از افرادی که از بهبود COVID-19 گزارش دریافت تماس از شماره های ناشناخته.

کسرگد منطقه نظارت افسر A. T. Manoj گفت: اتاق کنترل به حال جمع آوری اطلاعات از بیماران و مخاطبین خود و اطلاعات به اشتراک گذاشته شده با دولت اتاق کنترل.

از ملی همراه بیش از حد

هیچ امکان نقض از اتاق کنترل که سرنشین دار توسط کارکنان از وزارت بهداشت و درمان و سلامت ملی ماموریت.

اطلاعات بیشتر در مورد نیاز به دست آمده برای تعیین چگونه این اطلاعات به بیرون رفت.

آقای Sabu گفت: تحقیقات برگزار خواهد شد. او گفت: بسیاری از بیماران شده بود در بیمارستان های خصوصی بیش از حد و جزئیات بودند با بدن محلی نیز هست.

این بود گزارش داد که مردم تا به حال دریافت تماس از ملی COVID همراه بیش از حد.

برخی از شماره های دریافتی ترسیم شد به یک بنگلور-بر اساس شرکت های خصوصی درگیر در جمع آوری داده ها, او گفت:. این شرکت نمی تواند تماس گرفته شود, او گفت:.

نقشه های گوگل لینک

در Kannur, یک, نقشه گوگل, لینک, تهیه شده توسط cyber همراه با استفاده از شماره تلفن همراه و آدرس SARS-CoV-2-تحت تاثیر بیماران و مخاطبین خود بیرون آمد و در را باز کنید. پلیس تیم به رهبری توسط IG Vijay Sakhare, deputed به عنوان مامور ویژه برای جلوگیری از گسترش این بیماری آماده لینک از جمله جزئیات 54 COVID-19 بيمار و 9,000 از مخاطبین خود است. این پیوند استفاده می شود برای ردیابی افراد و به اشتراک گذاشته شده با بالاتر افسران پلیس.

گزارش به شود را مشاهده کنید

“این است که جدی نقض. پلیس تیم باید تضمین امنیت داده ها در حالی که آماده شدن لینک” گفت: T. V. Subhash جمع آوری. یک گزارش می تواند فرستاده شده به دبیر کل, او گفت:. از روش های مشابه استفاده شد در کسرگد نیز آن را مشکوک است که شرکت های خصوصی می تواند منبع اطلاعات از طریق این وب سایت بر اساس لینک کلیک کنید. آقای Sakhare در دسترس بود برای نظرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>