شکستن موانع با رپ

در ماه ژوئن 2019, خواننده های رپ, Nex, Akx تولید کننده Cj و فیلمساز کریم Poocha شات کوچک cypher تصویری در Lalbagh. آنها آپلود آن بر روی رسانه های اجتماعی خود را اعلام کرد عملکرد بعدی در Rangoli, MG جاده ها است. هجوم همه انتظارات صدها نفر از خواننده های رپ و تولید کنندگان تبدیل شده است. و آن این است چگونه Wanandaf هیپ هاپ جمعی احساس شد در بنگلور هنر ،

Agaahi Raahi, Innerrhymes, Akx و کریم Poocha (هسته گروه از Wanandaf) بحث در مورد سفر خود را تا کنون چگونه تمام اجراهای خود شده اند قدرتمند و استاندارد بالا است. اگر شما با حضور در اجراهای خود در تالار شهر که در آن Siyasat انجام شد Nex که raps در Dakhani یا در Cubbon پارک (که جمعی خانه خود تماس بگیرید) یا Innerrhymes’ سایفر در مورد سلامت روان وجود دارد بدون نیاز به کلمات برای توصیف عملکرد خود را. اگر شما نیست, سپس ‘قدرتمند’, ‘مرتبط’, ‘تکان دهنده’ و ‘برق’ هستند برخی از کلماتی که به ذهن می آیند.

Agaahi Raahi می گوید: cypher در Rangoli در میلی گرم جاده متهم شده بود با هیجان بیش از رپ. “آن را به حال حتی شروع به باران اما هیچ کس مراقبت ما همچنان به انجام است.” Innerrhymes می افزاید: “مردم نگه داشته پیوستن به در. یک گروه از مردم آزاد بودند-یک ظاهر طراحی شده در یک پایان با رپرهای دیگر است.” در پایان آن 100 نفر اضافه شدند به گروه واتساپ. “ما حتی تا به حال خواننده های رپ از کشورهای دیگر به پیوستن به در” می افزاید: Akx که پس از آن ادعا می کند: “پس از ما سایفر, خواننده های رپ از لکنو و احمدآباد خود را آغاز جمعی.”

Wanandaf می شکند تمام موانع از جمله دین و کاست کلاس زبان. این هنرمندان آمده از زمینه های مختلف و رپ در زبان های مختلف از جمله زبان هندی, زبان انگلیسی, Telugu, Dakhani و اردو.

ردیابی سفر خود Akx هشیار رپ هندی می گوید: “زمانی که من آمد به بنگلور در سال 2017, من کلام, اجرای برنامه. من رپ در مورد آنچه در آن به معنی مطرح شده است به عنوان یک طبقه متوسط و پسر در مورد آنچه که در حال رفتن را از طریق ذهن من است. یک روز من در بر داشت یک Bangalorean رپر جوان Dirtt در VH1. من در نهایت با اسموکی که یکی از الهام بخش, و این است که چگونه من شد یک خواننده رپ است.”

او می افزاید: “این سخت بود برای پیدا کردن یک فیلمساز هر چند که علاقه مند به تیراندازی و آمریکا که او نیز می داند در مورد هیپ هاپ.” او در نهایت در مورد کریم پوچ و Nex. “هر سه ما با هم صحبت. من فکر کردم که همه ما نیاز به شروع یک صحنه در بنگلور. من پس از آن معرفی Nex و کریم Poocha به اسموکی. همه ما ملاقات کرد و پس از آن بود که ما تصمیم گرفتیم به نام ما جمعی Wanandaf.”

کریم می افزاید: “هر Bangalorean مربوط به Wanandaf آن را در خودرو راننده خواستار یک و نیم متری کرایه.”

Innerrhymes vouches برای Wanandaf را پایبندی به استانداردهای. “هنگامی که ما را از یک نوع خاصی از کیفیت و انتظارات مردم از ما بالا خواهد بود.” وقتی پرسیده شد که اگر آنها مراقب باشید که با شعر آنها به اتفاق آرا می گویند آنها نمی سانسور خود و یا مراقبت از سانسور. “رپ اعتراض هنر” Akx می گوید و می افزاید: “Nex رو بسیاری از تهدیدات به دلیل عملکرد خود را ‘Siyasat’ در Bindi و برقع در اعتراض. اما این توقف ما را از انجام و Nex نیز ستایش بسیاری وجود دارد مردم از Mysuru که به درخواست او را به انجام است.”

Agaahi Raahi با افتخار خود را یک فمینیست. “من به مردان وجود دارد هیچ چیز به ترس در مورد این مدت است. من با الهام خواهر من. من از برای دیدگاه او در مورد مسائل و قرار است که در موسیقی من” Agaahi Raahi raps هندی در مورد مسائل سیاسی و اجتماعی. “من علاقه مند به رپ از روزهای مدرسه اما من نه در ارتباط با آن از سال 2010. سپس من نقل مکان کرد به بنگلور در سال 2017 و بعد من ملاقات Wanandaf.” مسیر خود را ‘Krodh’ منتشر شد در ماه نوامبر سال 2019 است و در مورد ازدواج کودکان برنده او بسیار کمی از کشش و ستایش است.

Breaking barriers with rap

اینتروورت Innerrhymes می گوید که او انجام می دهد آگاه رپ. “من رپ در مورد بهداشت روانی, اضطراب, افسردگی و تمایل به خودکشی.”مسیر خود را ‘درونی آشکار-ations’ در حال آمدن است در تاریخ 6 مارس. “این چهار آهنگ: ‘Lulla-bye’, ‘نامه های فرستاده نشده’, ‘به تازگی’ و ‘حمله وحشت’.”

Wanandaf است هیجان زده در مورد بارگذاری سرد آهنگ ’56: آهنگ برای شهرستان است. “Agaahi رهی معیری می گوید: “آن منتشر شد در فوریه 11, ’56’ یک آهنگ برای شهرستان توسط این باند چهار که در آن آغاز شده: Nex InnerRhymes, Akx و من. شما می توانید می گویند آن است بنگلور را سرود. من ثبت یک آیه و ارسال آن. Akx گفت: من سوار این ضرب و شتم. من با داد و فریاد به دوست من Alchemii. Innerrhymes آن را شنیده و او تصمیم گرفت برای پیوستن به.”

Wanandaf همچنین اعتبارات یک گروه به نام Bangalorean. “وجود دارد همیشه خواننده های رپ در بنگلور اما آنها نمی توانید قرار گرفتن در معرض مورد نیاز آنها می گوید:” Agaahi Raahi. Wanandaf بنابراین هدف را به تمام رپرهای زیر یک چتر. کریم پوچ می گوید: “Wanandaf در حال حاضر نزدیک به 180 عضو دارد. ما حتی فرانسه و عربی رپرهای.”

همانطور که در حال حاضر Agaahi Raahi است که به دنبال به جلو به خود mixtape Irtiqa-تکامل که شامل سه آهنگ ها: ‘مفتی’, ‘Jaang’ و ‘Qayaamat’ در حالی که Akx بعدی آهنگ عذاباست که در برابر کاست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>