نفس: به سایه’ نقد و بررسی | کاملا نوجوان, هیجان انگیز

تصور کنید که نویسندگان ” اتاق ideating در استادانه درست شده 12-قسمت سری. آنها در حال چرخش یک اسکریپت مانند یک گروه از جادوگران در یک ماه شب پرتاب به یک قابلمه جوش همه چیز در نظر آنها ضروری برای ‘استخوانی-گاز گرفتن” تریلر: سرامیک, ماسک, پناهگاه, آدم ربایی, شکنجه, تجاوز, رسانه, دیوانگی, brooding, پلیس, sidekick پاسبان, ذهن بازی ها, اخلاق, اساطیر, ترس, روانپزشک, فاحشه, لزبین در شب, عکس های فراموش نشدنی تاریخی ، اما آن را هنوز هم به اندازه کافی برای پر کردن یک دوجین 45 دقیقه قسمت به طوری که آنها دو تا بخش های کشش و تاب آورد و در برخی از عجیب و غریب منطق است. در پایان شما در خدمت نفس: به سایههای کاملا اطفال نشان می دهد به شدت در تلاش برای باهوش و suspenseful, ضربه زدن بر روی درب هر موفق هیجان انگیز به قرض گرفتن مواد تشکیل دهنده که ممکن است برای آنها کار می کرد در گذشته است.

یکی می تواند استدلال می کنند که هیجان طبیعت ساختگی هستند. آنها طراحی شده برای تولید آدرنالین. اما فصل دوم تنفس: به سایه — با بازی آبیشک باچان Nithya منن, Amit Sadh, Saiyami Kher — می خواهد به هر دو واقع بینانه و یک خزنده anomaly.

داستان متمرکز شده است ربودن یک دختر شش ساله تنها فرزند یک روانپزشک و یک آشپز در عین حال آن را بسیار سخت برای sympathise با پدر و مادر. نشان می دهد ارائه یک توده درهم و برهم از تاب و ابتدایی cliffhangers شبیه به اپرا صابون. شما در ادامه به تماشای این دلیل است که شما می خواهید بدانید که چه اتفاقی می افتد بعدی; هر چند نه به این دلیل که شما در حال سرمایه گذاری عاطفی در زندگی این شخصیت است.

مانند بسیاری از سری در جریان سیستم عامل تنفس: به سایه در بسیاری از مظهر شراب خواری-مشاهده محتوا ربودن جریان سیستم عامل است. حتی اگر وجود دارد تن از ملودرام و احساسات است به ندرت مجاز به تعامل با شخصیت های در سطح عاطفی.

بازیگران در حال از دست رفته در ثابت نشان می دهد عمل و عکس العمل. سری باچان را تاخت و تاز کردن به فضای دیجیتال و او داده شده است (حداقل بر روی کاغذ) دلخواهی نقش. اما خود را به طور پیش فرض عبارت است از فلسفه رواقیون شما تعجب که آیا او اقدام و یا فقط استراحت خود را در صورت. منن حالت پیش فرض است از نگرانی و Sadh همیشه brooding.

سازندگان مجبور به توسل به انواع سمعی و بصری لقب برای جبران صافی در شخصیت ها و بازیگران. این سری دارای یک خاکستری اسموکی بافت که به نظر می رسد اجباری زیبایی برای جریان پلت فرم هیجان. علاوه بر تولید تعلیق وجود دارد هیچ چیز بصری بازداشت در نشان می دهد. حتی غرفه, زبان بدن بد و اسفبار قتل هستند مبتذل و باسمهای. ناامیدی به ظاهر غیر متعارف آشکار است که شخصیت ها را تکرار کرد که چگونه وحشتناک قتل هستند. اگر شما نشان می دهد شما نیاز به نگه داشتن گفتن.

دنباله ای از وقایع است که ساختار با قصد به شما پرتاب کردن اما زمانی که این حوادث را شروع به شکل یک الگوی سری می شود و ساده انگارانه است. بصری تن و اقدام وانمود مانند ما شاهد چیزی پیچیده است اما ریزه کاری در روایت است. پاسخ این است که بیش از توضیح و facile. آنچه که می تواند باقی مانده فراموش نشدنی پرسش از روح و روان انسان داده می شود قطعی — تقریبا استبدادی — توضیحات. موفق روانی هیجان شما را ترک بازجویی عادی اما نفس: به سایه باعث می شود حتی پیچیده ترین پدیده ها به نظر می رسد پیش پا افتاده و خنده دار.

شما صرف نزدیک به 10 ساعت از زندگی خود را که مایل به دانستن آنچه اتفاق می افتد بعدی و ترک به خاطر سپردن تجربه بسیار کوچک و از راه دور با هیچ تاثیر فکر و یا نشخوار فکری. همه شما باید انجام شود این است که کشته شدن در یک بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>