بریتانیا روز جمعه به پایان می رسد تقریبا نیم قرن از ادغام با اتحادیه اروپا و در نهایت ساخت آن تاریخی خروج از اتحادیه اروپا برای شروع جدید — نامشخص — آینده با احساسات در حال اجرا بالا در سال های پس از کشمکش و چند غلط شروع می شود.

به عنوان ساعتهای اعتصاب 11:00 p. m. (2300 به وقت تهران) در بریتانیا بلوک اغلب تمایلی عضو می شود برای اولین بار به ترک سازمان تنظیم برای ایجاد وحدت میان ملت پس از وحشت از جنگ جهانی دوم است. این کشور عزیمت کرده است در معرض اختلافات عمیق در جامعه و روح جستجو در بروکسل در مورد تاثیر از دست دادن از 66 میلیون نفر, جهانی دیپلماتیک بزرگ-hitter وظیفه و نفوذ از شهر لندن مرکز مالی.

نخست وزیر بوریس جانسون نشانده در سال 2016 همه پرسی رای به پایان سال 47 به طور فزاینده ای به روابط نزدیک بین بریتانیا و بیش از 500 میلیون نفر از نزدیکترین همسایه است. او وعده داده است برای متحد کردن کشور جزیره ای در یک دوره جدید از رفاه جعل جدید لینک های بیشتر از خانه است.

“این است و نه یک پایان بلکه یک آغاز است. این لحظه ای که سحر می شکند و پرده بالا می رود در قانون جدید” آقای جانسون گفت.

تاریخی علامت هشدار دهنده: پاکسازی

نهادهای اتحادیه اروپا آغاز شد از بین بردن پرچم اتحادیه در بروکسل در روز جمعه در آماده سازی برای یک طلاق است که آنگلا مرکل صدراعظم آلمان آن را به نام “sea-change” برای این بلوک در حالی که رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی توصیف آن به عنوان یک “تاریخی علامت هشدار دهنده” است که باید نیروی اروپا برای متوقف کردن و منعکس کننده.

Staff members take down the United Kingdom's flag from outside the European Parliament building in Brussels.

کارکنان را پایین بریتانیا پرچم از خارج از ساختمان پارلمان اروپا در بروکسل. | اعتباری عکس: AFP

 

بریتانیا خروج بود مهر و موم شده در یک عاطفی پارلمان اروپا از شنیدن این هفته به پایان رسید که با پارلمان اروپا آواز کر از Auld لنگ تا کنونسنتی اسکاتلندی آهنگ وداع. اگر چه تقریبا هیچ چیز تغییر خواهد کرد و بلافاصله با توجه به 11 ماه دوره گذار مذاکره به عنوان بخشی از یک کشور اتحادیه اروپا-خروج بریتانیا مقابله تصویب این هفته است.

انگلیسی ها قادر خواهد بود به کار و تجارت آزادانه با اتحادیه اروپا سازمان ملل تا 31 دسامبر و بالعکس اگر چه انگلستان را دیگر نمی تواند در بلوک موسسات. اما از نظر قانونی, بریتانیا است.

و در حالی که خروج از شرایط توافق کرده اند, بریتانیا هنوز هم باید اعتصاب یک معامله در آینده روابط با اتحادیه اروپا بزرگترین شریک تجاری. هر دو را به مجموعه ای از خود مذاکره موقعیت دوشنبه. “ما می خواهیم به بهترین شکل ممکن رابطه با پادشاهی متحده, اما آن را هرگز به عنوان خوب به عنوان عضویت” رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفت: در بروکسل.

سال از جنجال و هیاهو

گرفتن این دور شده است پس از سانحه روند. با وجود بریتانیا را در برابر بسیاری از پروژه های اتحادیه اروپا در طول سال — آن حاضر به پیوستن به پول واحد و یا شنگن باز سفر منطقه — 2016 رای به ترک یک شوک بزرگ. آن را به راه انداخته هرج و مرج سیاسی در لندن جرقه سال تلخ استدلال که فلج مجلس و مجبور به استعفا از نخست وزیر دیوید کامرون و ترزا ممکن است.

در بحث در مورد اینکه چرا انگلیس رای به ترک برخی از گفت: رای دهندگان دیدم دور اتحادیه اروپا به عنوان یک راحت قربانی برای تنبیه دولت در لندن که حمایت ماندن در سال کاهش و ریاضت است که بسیاری از چپ بدتر.

The Ministry of Defence Building on Whitehall, illuminated by red, white and blue lights in central London to mark Brexit Day.

وزارت دفاع ساختمان در وایت روشن قرمز و سفید و آبی چراغ در مرکز لندن به علامت Brexit روز. | اعتباری عکس: AFP

 

آقای جانسون آورده پایان دادن به بحران ماه گذشته تعیین کننده ضربه محکم و ناگهانی به طور کلی پیروزی در انتخابات و اکثریت مجلس به تصویب خود تجدید نظر Brexit معامله است. اما انگلیسی ها باقی می ماند به عنوان تقسیم آنها به عنوان نزدیک به چهار سال پیش زمانی که 52 درصد رای به ترک و 48 درصد رای به ماندن در اتحادیه اروپا.

در اسکاتلند که در آن اکثریت در سال 2016 حمایت بریتانیا باقی مانده در بلوک اول وزیر Nicola Sturgeon آن را به نام یک لحظه از “غم و اندوه… آمیخته با خشم”. او قول داد به گام تا کمپین استقلال اسکاتلند که اسکاتلندی را رد کرد در سال 2014 رای دادن.

در ایرلند شمالی که در آن ترس وجود دارد Brexit می تواند بی ثباتی سخت-برنده صلح پس از چند دهه جنگ بیش از حکومت europhiles بسیج در بلفاست پارکینگ یک بیلبورد در مقابل تفویض مجمع. آن را بخوانید: “این جزیره را رد Brexit.”

احزاب و vigils

آقای جانسون, خود polarising شکل گفته او اجتناب از هر گونه عمده مراسم که ممکن است باعث تشدید اختلافات. محافظه کار رهبر میزبانی ویژه در جلسه هیئت دولت در شمال شرقی شهر ساندرلند بود که برای اولین بار اعلام کرد برای مبارزه با تروریسم در اروپا در سال 2016 رای دادن.

Brexit supporters wave US and Union flags as they wait for festivities to begin in Parliament Square, the venue for the Leave Means Leave Brexit Celebration in central London.

Brexit حامیان موج متحده و اتحادیه پرچم آنها به عنوان منتظر جشن را آغاز و در میدان پارلمان محل برای ترک به معنی ترک Brexit جشن در مرکز لندن. | اعتباری عکس: AFP

 

یک خیابان داونینگ گفت: وزیران مورد بحث هدف به 80 درصد از بریتانیا تجارت تحت پوشش موافقت نامه های تجارت آزاد ظرف سه سال است. در ساعت 10:00 p. m. آقای جانسون پخش خواهد شد به این کشور به عنوان یک شمارش معکوس ساعت مخابره بر روی دیوارهای خیابان داونینگ قبل از مارک مناسبت در دریافت و با انگلیسی شراب گازدار و canapes صدر با گوشت گوساله کباب پودینگ یورکشایر و Shropshire پنیر آبی.

ساختمان های دولتی روشن شد تا در قرمز و سفید و آبی پرچم انگلیس. میلیون ها نفر از یادبود 50 پنس سکه را به گردش خون. Ex-MEP Nigel Farage که دهه را صرف مبارزه برای ترک اتحادیه اروپا در حال برنامه ریزی زیادی تجمع در نزدیکی پارلمان مربع — یکی از چند نرم افزار-Brexit احزاب برگزار می شود به سراسر کشور.

“من خوشحال هستم در این مورد هم این است در زمان بسیار طولانی تر از آن باید گفت:” اریک Horsley, 67, از Hartlepool شمال شرق انگلستان است. نه هر کس است جشن با vigils برنامه ریزی شده توسط نرم افزار-اتحادیه اروپا حامیان. “امروز یک روز عزای عمومی گفت:” کاترینا گراهام, 31, ایرلندی فعال حقوق زنان که در بروکسل در اعتراض در مرکز لندن.

تا در شعله های آتش

Brexit هواداران در روز جمعه سوخته اتحادیه اروپا پرچم در مرکز لندن. یک AFP عکاس در صحنه را دیدم یک مرد پیچیده شده در پرچم اتحادیه آتش به آبی و زرد نشان از به زودی به شود 27-عضو سازمان در مقابل جمعیت.

Pro-EU anti-Brexit protesters hold up a banner and hold smoke flares during a demonstration on Westminster Bridge in London.

Pro-اتحادیه اروپا ضد Brexit معترضان نگه دارید تا یک بنر و برگزاری دود عود در طول یک تظاهرات در پل وست مینستر در لندن است. | اعتباری عکس: AFP

 

جمعیت جمع شده بودند و در اطراف میدان پارلمان که دولت مارک روشنایی تا ساختمان های دولتی در قرمز و سفید و آبی. برخی شعار می دادند “Bye bye, اتحادیه اروپا, bye bye!” Pro-اتحادیه اروپا حامیان در داخل و اطراف ادارات دولتی در کلمبوس مقابله با شعارهای خود را.

ایران برچسبها

از شنبه, بریتانیا خواهد بود رایگان به اعتصاب معاملات تجاری در سراسر جهان و از جمله با ایالات متحده است. اما دقیقا چگونه آن کار خواهد کرد و در چه هزینه ای برای شرکت هایی که وابسته در اتحادیه اروپا کسب و کار — نامشخص است.

آقای جانسون داده است خود را فقط در 11 ماه برای مذاکره یک همکاری جدید را پوشش همه چیز را از تجارت به همکاری های امنیتی. بروکسل در حال حاضر هشدار داد او باید یا محدود کردن جاه طلبی های خود و یا درخواست زمان بیشتر است.

ایرلندی نخست وزیر لئو Varadkar جمعه هشدار داد که ناکامی در رسیدن به یک پست-Brexit معامله تجارت مهلت خواهد ژست یک “تهدید وجودی” به کشور خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی