برایان و ریحان هنر

در میان سر و صدا و فعالیت است که Krithi جشنواره بین المللی ادبیات و دانش است, نشسته, روشن, شاد, غرفه که قفسه های پوشیده شده با نقاشی های پر جنب و جوش. پرندگان, حیوانات, هنوز هم زندگی…آن است که یک لوله شکل نما از رنگ. این آثار برایان Varghese Pradeep و ریحان یوسف Varghese که مبتلا به اوتیسم است.

در غرفه خود هستند مادران آنیتا Pradeep و سارا یوسف برایان و ریحان مادران به ترتیب هر یک را فشار دهید دوستان اعلام کرد که تیم آنها در—سارا می گوید: “تیم ریحان’ و آنیتا ‘تیم برایان”. آنها به نوبت در غرفه “قرار گرفتن در معرض بزرگ است و تشویق برای پسران” آنها می گویند. بودن در Krithi مهم است و نه چیزی از آنها انتظار می رود. “ما هنوز مطمئن شوید که اگر ما می توانید یک غرفه, اما ما فکر کردیم که ما را به پاسخ به سوالات به هر حال می گوید:” آنیتا. سارا و آنیتا سپاسگزار هستند به اوتیسم باشگاه (Ernakulam) خود را برای حمایت و تشویق.

سارا و او این را به عنوان یک فرصت به نمایش گذاشتن فرزندان خود را’ استعداد. نه تنها این سازمان به توافق برسند اما همچنین ارائه فضای رایگان از هزینه. برایان 26 سال و ریحان 22, آنها دانش آموزان از طراحی گرافیک (دوره گواهی) در Vidya Niketan کالج; ریحان یادگیری فتوشاپ در حالی که برایان به اتمام رسانده فتوشاپ و Corel Draw و در حال حاضر آموزش ایلوستریتور. آثار خود شده اند بخشی از توسعه برنامه KMB 2018, ‘هنر خارجی’ یک رویداد برای کسانی که مبتلا به اوتیسم. آنها نیز بخشی از نشان می دهد در دهلی و بنگلور. هنرمندان باید فردی سبک های نقاشی و بیان خود.

Brian and Basil’s art

سارا می گوید: ریحان کلیک عکس از چیزی که جلب چشم خود را و بعد از تساوی آنها را— نه به عنوان کپی اما به عنوان تفسیر از آنچه او دیده است. برایان از سوی دیگر کشیده شده است به آنچه که او می بیند را در اطراف خود — میوه ها و گل ها و پرندگان. “ما در حال حاضر او داده کتاب طرح به طوری که او می تواند در قرعه کشی چیزهای دیگر مانند مناظر, ما می خواهیم او را به کشف چیزهای جدید” آنیتا می گوید. برایان و ریحان به اشتراک گذاری یک معلم هنر Ashil آنتونی که آنها را می آموزد هنر در خانه های خود.

Ashil مفتخر است که خود را دانش آموزان در واقع برایان و ریحان ها خود را مورد علاقه های شما. “آنها بیشتر صمیمی و متعهد نسبت به هر یک از دیگر دانش آموزان است.” Ashil که با این نسخهها کار در Wallframes به عنوان هنرمند این است که یک استاد هنرهای زیبا (وزارت امور خارجه) از RLV دانشکده هنرهای زیبا Tripunithura; او شده است آموزش برای 10 سال گذشته است. ریحان به خاطر دقیق سال Ashil شروع به تدریس او را “او می گوید 2013. من هنوز هم به یاد داشته باشید در ابتدا چگونه او با استفاده از به صبر برای من. در واقع او با استفاده از به طور مداوم در تماس با من پرسیدن که من برسد.” دانش آموزان خود را هر دو در حال توسعه فردی خود را سبک و پالت و طرح های رنگی. “ریحان بسیار مشتاق است که در حال حاضر ایجاد سبک خود را امضا. برایان بیش از حد است که او به طور کامل سکوت در کلاس های هنر. او نمی گفتن یک کلمه تا درس انجام می شود دقیقه من می گویند طبقات (دو بار در هفته) بیش از او شروع به صحبت کردن” Ashil می گوید.

Krithi جشنواره بین المللی ادبیات و دانش نتیجه گیری در فوریه 16.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر