بازگرداندن تاميل از خارج از کشور: استالین

DMK جمهور M. K. استالین در یکشنبه خواست دولت را به گام برای بازگرداندن تاميل رشته در خلیج فارس و دیگر کشورها با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. در بیانیه ای گفت که در حالی که کرالا موفق شده بود در آوردن به دولت تمام کسانی که مشغول به کار در کشورهای خارجی و دریافت تقدیر تامیل نادو وزیر تا به حال انجام نشده است و هر چیزی در این زمینه است.

“رسانه های اجتماعی پر است از پیام های ابراز ناخشنودی بیش از این بی تفاوتی از AIADMK دولت,” او گفت:.

آقای استالین گفت: هر چند دولت با ایجاد یک وب سایت برای این منظور تنها پس از او ساخته شده و تقاضا آن را به درستی استفاده نمی شود.

“تامیل نادو نمی تواند کافی پروازهای حتی تحت Vande بهارات ماموریت و DMK ثبت یک دادخواست در مدرس دادگاه عالی. در حال حاضر دادگاه کارگردانی کرده است دولت برای پاسخ توسط دوشنبه,” او گفت:.

آقای استالین نیز گفت: وجود شکایت است که مقدار بیش از حد جمع آوری شده برای تست و قرنطینه اتهامات از کسانی که تا به حال در بازگشت از کشورهای خارجی است. “آنها کسانی هستند که به دست آورده ارزی برای کشور است. دولت باید هزینه های خود را از جانب” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>