را به فرمان یافتم اخراج PTIs Cong. خواستار هاریانا دولت.

کنگره رسانه incharge Randeep سینگ Surjewala روز دوشنبه خواست هاریانا وزیر منهر لعل خطار برای بازگرداندن retrenched تربیت بدنی مدرسان (PTIs) با صدور یک فرمان و تصویب آن را از طریق لایحه هاریانا Vidhan Sabha.

دادگاه عالی در ماه گذشته تایید کرد که این تصمیم از پنجاب و هاریانا بالا دادگاه quashing انتصاب 1,983 تربیت بدنی مدرسان در مدارس در هاریانا در سال 2010.

آقای Surjewala گفت که او نوشته است نامه ای به رئیس جمهوری که در آن او همچنین پیشنهاد کرد یک “پیش نویس لایحه” برای ” تامین امنیت خدمات به PTIs. “من اصرار بر شما (وزیر) به اقدامات فوری برای اطمینان حاصل شود که این 1,983 PTI معلمان و خانواده های آنها رها نمی کند به بوالهوسی بیکاری برای یک بی نظمی اگر هر بخشی از استخدام اقتدار. آنها و خانواده های آنها را رنج می برند به طور نامتناسبی با توجه به شرایطی که COVID-19 و مستند ایجاد کرده اند و همچنین این واقعیت است که همه آنها بیش از سن و بعید است به امن هر گونه اشتغال,” او نوشت.

آقای Surjewala گفت: اگر شده است وجود دارد یک بی نظمی در انتخاب آن است که صرفا حواله استخدام اقتدار و فشار نمی توان منتقله توسط افراد بی گناه و خانواده های آنان که در حال retrenched از شغل خود را پس از سال های طولانی از خدمات.

“این تصمیم به ساخته شده توسط خطار دولت که آیا آنها با جوانان هاریانا و یا اخراج از شغل تبدیل شده است هدف از این BJP-JJP دولت,” او گفت: صحبت کردن در یک ویدیو کنفرانس مطبوعاتی.

“فراموش نکنیم که این PTI معلمان باید انجام خدمت خالصانه در دولت برای بیش از ده سال و بسیاری از آنها در حال حاضر superannuated در حال حاضر. دولت کار است که به شغل نه به دور قاپ زنی مشاغل. در مورد حاضر زمانی که نه فساد در روند انتخاب و نه هیچ گسل از انتخاب PTI معلمان یافت شده است چرا 1,983 PTI معلمان باید مجازات کاستی های این سازمان است که به اتمام فرآیند انتخاب” گفت: آقای Surjewala.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید