بازگرداندن دینامو: شعبده استیون Frayne در نمایش جدید خود

بازگشت در سال 2018 زمانی که شعبده و شعبده باز استیون Frayne شد بستری برای عوارض ناشی از بیماری کرون و آرتریت او شروع به نوشتن ایده ها در یک کتاب. Better known by his stage name, دینامو, او با استفاده از زمان فکر کردن بیش از 200 کلاهبرداری است که او تا به حال هرگز قبل از انجام داده اند. “پزشکان به من گفتن که من ممکن است هرگز قادر به دست آوردن مهارت و چابکی از دست من. من نیاز به آمد تا با راه هایی که در آن من می توانم نگه داشتن سحر و جادو من از رفتن می گوید:” 37 ساله به عنوان ما صحبت می کنند در زوم (او حتی با پوشیدن یک ماسک برای تماس با ما). پس از بهبودی این ایده شد و تبدیل به یک مجموعه سه بخشی است. هنگامی که در آینده با یک نام برای نشان دادن او به یاد آنچه که نوشته شده بود در نوت بوک خود را. “آن گفت: ” فراتر از باور’. واقعیت این بود که من حتی قادر به بازگشت در تلویزیون, زندگی رویایی من, حال به نظر می رسید غیر ممکن است در یک نقطه و بنابراین احساس کردم که آن را خلاصه تا تجربه کاملا,” او می گوید.

صفحه نمایش کوچک باز گشت

دینامو: فراتر از باور مارکس از بازگشت به تلویزیون پس از پنج سال وقفه. در حالی که قبل از آن نشان می دهد شعبده باز غیر ممکن (بین سال های 2011 و 2014) بود و چهار-فصل پرواز-بر-روی-دیوار مجموعه مستند, این یکی تواریخ سلامت خود مبارزات و چگونه او را از طریق آنها. ما نیز دیدن او رفت و آمد در سراسر جهان — توکیو چیبا, دبی, روسیه, Mexico City, San Miguel, لندن و لس آنجلس — نمایشگاه خود را با نام تجاری جدید توهمات. در حالی که او آن را به هند این بار او می گوید: او مشتاق است که به تور این کشور یک بار در حالت عادی باز می گرداند. “من عاشق فیلمبرداری در بنارس در طول هولی برای شعبده باز غیر ممکن است. آن زمان من روز به رنگ کردن مو من” او به یاد می آورد.

وجود دارد برخی از جالب برخورد در طول راه او می گوید. “ملاقات ما یک گیشا در یکی از قسمت ها و ترفند پیشرفت ما می تواند او را ببینید خونسردی به آرامی ترک خوردگی به عنوان او را شگفت زده. این طول می کشد بسیاری برای ایجاد یک گیشا شکستن شخصیت, بنابراین من خوشحالم که من می توانم چیزی را که تا به حال این اثر در او!” در دیگر او باعث می شود ودکا عکس تبدیل به یخ — آن دیگری اما در روسیه است. بودن یک ماشین شیطان و طرفداران Fast & Furious فیلم حق رای دادن یکی از دینامو مورد علاقه تجربه شد که بخشی از یک زیرزمینی توکیو دریفتبه سبک ماشین در دیدار با ژاپن است. “من نمی خواهد از بین بردن آن را برای شما بود اما یکی از خطرناک ترین ترفندهای من تلاش کرده اند. اگر آن را به حال رفته به عنوان برنامه ریزی شده من نمی خواهد در اینجا با شما صحبت امروز” او می خندد.

Ideating برای آینده

دینامو صرف چند ماه گذشته در مستند در خانه با همسر و دو سگ نیوفاندلند و یک بولداگ. “من عاشق پیاده روی های طولانی در جنگل با آنها و بحث در مورد ایده های من. اگر آنها می تواند بحث حرفه ای من خواهد بود — آنها می دانند که تمام اسرار من” او انگلیسی دوبله. او هنوز هم فکر کردن ایده های جدید در این زمان آنهایی است که می تواند اجرا بر روی پلت فرم های مجازی. با بیش از 900K followers on Instagram, نزدیک به 950K در Infinite و 322K در یوتیوب او آماده مخاطب آنلاین. “من پیدا کردن رسانه های اجتماعی یک راه عالی برای ارتباط برقرار کردن با طرفداران و دیگر جادوگران در سراسر جهان است. آنها به اشتراک گذاشتن کار خود را با من و من همیشه تعجب آنچه که آنها می آیند تا با” او آمده است.

دینامو: فراتر از باور خواهد شد در تاریخ TV18 به عنوان سه بخش ویژه هر شنبه شروع جولای 18 در 9 pm.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>