آوردن کاربران به تئاتر

تئاتر و multiplexes در سراسر تامیل نادو خانههای گلی خالی گزینه برای بازگرداندن دوستداران فیلم یک بار نشان می دهد از سر گرفت. از فاصله فیزیکی در تئاتر ساختمان, تمیز کردن دستشویی بعد از هر استفاده به تحویل مواد غذایی و نوشیدنی به صندلی تئاتر به دنبال در چگونه برای راه اندازی کسب و کار خود را در طول اولیه چند هفته پس از مستند.

PVR, سینما, یکی از بزرگترین بازیکنان در فیلم نمایشگاه صنعت تصمیم گرفته است بر حفظ فاصله فیزیکی بین صندلی. مدیر عامل شرکت Gautam Dutta گفت: ترک یک صندلی بین یک گروه خاص خواهد غذا خوردن به 16-20 ٪ از ظرفیت اما با نام تجاری تلاش شد به پیروزی اعتماد به نفس از مصرف کنندگان خود است. “این است که در کوتاه مدت اندازه گیری برای 4-6 هفته,” او گفت:. PVR پخش برای اولین بار در صنعت به بیرون می آیند و صحبت می کنند و در فاصله فیزیکی در محوطه تئاتر.

Udeep B. مدیر عامل Mayajaal سینما گفت که گروه او خواهد بود و فروش بلیط به صورت متناوب صندلی مانند شرکت های هواپیمایی. “ما خواهد بود sanitising تئاتر پس از هر نشان می دهد. ما نمی خواهد که بلیط های کاغذی و به جای آن باید m-بلیط,” او گفت:, و اضافه کرد که دوران سخت و دراز در پیش رو برای این بخش به صورت حداقل بعد از یک سال.

این تیم در AGS سینما است که به دنبال در چگونه به کار کردن ترتیبات صندلی. Archana Kalpathi مدیر عامل شرکت AGS سینما گفت: “ما در حال قرار دادن با هم یک طرح بهداشت و تلاش برای دیدن چگونه درجه حرارت چک انجام می شود برای ما مراجعان در کوتاه مدت.” این گروه همچنین به دنبال یکبار مصرف و روکش صندلی, گزینه, اما ثابت بلیط قیمت گذاری یک چالش است, او گفت:.

Nikilesh Surya exceutive مدیر Rohini نقره ای صفحه نمایش در حال برنامه ریزی برای اجرای فیزیکی, فاصله, اما در حال انتظار برای دیدن وضعیت چگونه گشوده خواهد شد در هفته های آینده.

تامیل نادو است 1,213 صفحه نمایش با بیش از 6.36 لاخ صندلی. با توجه به برآورد یک روز بسته شدن تمام تئاتر در دولت منجر خواهد شد به طور متوسط از دست دادن ₹8 کرور در روز است.

مستقل تئاتر در ردیف دو شهر از جمله Coimbatore, مادورای و Tiruchi باید برنامه های مشابه. P. Dinesh Kumar, مالک از گورو تئاتر در مادورای گفت: “برای جلوگیری از ازدحام در مواد غذایی و نوشیدنی, بخش, ما در حال کار بر روی گرفتن غذا به صندلی. منو نمایش داده خواهد شد بر روی صفحه نمایش و ما باید تیم ما در اطراف برای گرفتن سفارشات,” او گفت:.

Senthil Kumar, co-founder از Qube سینما Technologies گفت که فاصله فیزیکی و تمیز کردن عمیق بین می خواهد به مردم اعتماد به نفس فوق العاده. او اشاره کرد که صفحه نمایش در سراسر جهان خواهد نیاز به باز کردن برای فیلم تامیل صنعت. “صفحه نمایش نیاز به باز کردن در آمریکا و خاورمیانه و سنگاپور و مالزی قبل از, بزرگ, فیلم, انتشار, چرا که بازارهای خارج از کشور بسیار مهم است,” او اضافه شده است.

تئاتر در سراسر کشور در حال کار بر روی اقتصاد از نصب دست-ایستگاه های شستشو و ضد عفونی کننده اسپری غرفه. “ما همچنین نیاز به صبر کنید و ببینید که چه نوع از دستورالعمل های تامیل نادو دولت ما را از نظر عامل اولیه چند هفته” گفت: تولید-تقدیر-تئاتر مالک در مادورای که خواست نامش فاش نشود.

او پیشنهاد کرد که یک بار در این مستند به پایان می رسد کل فیلم برادری باید گرد هم می آیند و ببینید که چگونه آنها می تواند به صورت اولیه چند ماه. “از تولید به مدیران به تکنسین ها و بازیگران مستند نهفته است همه. ما نیاز به کار با هم و ببینید که چگونه به دم مثبت در میان سینماروهای فیلم,” او گفت:.

با توجه به این واقعیت است که وجود خواهد داشت کمتر منتشر شده برای شروع با تئاتر در تامیل نادو احساس می کنید که آنها قادر خواهد بود برای جبران از دست دادن کرسی با پخش این فیلم در بیشتر سالن (در مورد multiplexes) و تعداد بیشتری از روز را (در صورت مستقل تئاتر).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید