بریتانیا عازم آینده خارج از اتحادیه اروپا

بریتانیا آغاز شد, آینده نامشخص خارج از اتحادیه اروپا در روز شنبه پس از این کشور استقبال تاریخی برای پایان دادن به تقریبا نیم قرن از عضویت در اتحادیه اروپا با مخلوطی از شادی و غم و اندوه است.

وجود دارد و جشن و اشک در روز جمعه به عنوان اتحادیه اروپا اغلب تمایلی عضو شد برای اولین بار به ترک سازمان تنظیم برای ایجاد وحدت میان ملت پس از وحشت از جنگ جهانی دوم است.

کمی تغییر کرده است از شنبه به انگلستان است که در حال حاضر در 11 ماه دوره گذار مذاکره به عنوان بخشی از طلاق است.

انگلیسی قادر به کار در اتحادیه اروپا و تجارت آزادانه — و بالعکس — تا 31 دسامبر هر چند انگلستان را دیگر نمی تواند در بلوک موسسات.

اما از نظر قانونی, بریتانیا است.

هزاران نفر از مردم با تکان دادن اتحادیه جک پرچم های بسته بندی شده در لندن میدان پارلمان و سرود ملی را خواندند که واقعیت را به عنوان مبارزه با تروریسم در اروپا شد قانون در 11 pm (2300 به وقت تهران) — نیمه شب در بروکسل.

نخست وزیر بوریس جانسون برگزار شد یک مهمانی خصوصی در خیابان داونینگ با ساعت پیش بینی شده بر روی دیوار در خارج از شمارش دقیقه به خروج.

نخست وزیر بوریس جانسون در حال آماده سازی را به اعمال کامل و رسوم و مرز چک در تمام اتحادیه اروپا کالاهای ورود به بریتانیا از سال آینده در تلاش برای افزایش فشار بر بلوک در ایران به روزنامه دیلی تلگراف گزارش داد.

“ما در حال برنامه ریزی کامل چک در تمام اتحادیه اروپا-واردات — صادرات اعلامیه امنیت پروتکلها animal health checks و همه سوپر مارکت کالا به عبور از مرز بازرسی های مطالب” روز شنبه تلگراف به نقل از یک مقام ارشد دولت ،

اختلافات عمیق

با این حال, مبارزه با تروریسم در اروپا در معرض اختلافات عمیق در جامعه و بسیاری از ترس عواقب پایان 47 سال روابط خود را با نزدیکترین همسایه است.

برخی طرفدار اروپایی از جمله بسیاری از 3.6 میلیون نفر از شهروندان اتحادیه اروپا را ساخته اند که زندگی خود را در انگلستان مشخص شده که مناسبت با شمع روشن کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر