بریتانیا رو به هیچ ‘دراماتیک یک شبه تغییر” در مستند قوانین

نخست وزیر بوریس جانسون اعلام خواهد شد هر گونه تغییرات به بریتانیا coronavirus مستند در روز شنبه اتخاذ یک محتاط رویکرد به تلاش برای اطمینان حاصل شود وجود ندارد و دوم مرگبار اوج عفونت او وزیر محیط زیست گفت.

آقای جانسون است که با توجه به اعلام مراحل بعدی در بریتانیا نبرد به مقابله با رمان coronavirus پس از بررسی توسط وزرای کنونی و اقداماتی که باید همه اما بسته اقتصاد و نگهداری می شود میلیون ها نفر در خانه برای بیش از شش هفته است.

“شما باید واقع بینانه وجود ندارد رفتن به دراماتیک یک شبه تغییر ما خواهد بود بسیار بسیار محتاط به ما شل محدودیت” جورج Eustice گفت: در روزانه خیابان داونینگ جلسه.

“عنوان داده بودند که ترسیم به صورت روزانه نشان می دهد که ما نه از جنگل وجود دارد هنوز هم چالش های عمده ای با این ویروس است.”

بریتانیا پیشی گرفت و ایتالیا این هفته برای گزارش بالاترین رسمی مرگ و میر از coronavirus در اروپا است.

مرگ و میر افزایش فشار سیاسی بر آقای جانسون که سیاستمداران مخالف و برخی از دانشمندان می گویند منتظر طولانی تر از دیگر رهبران اروپایی به منظور مستند برای جلوگیری از گسترش این ویروس در ماه مارس است.

وزیران را رد کرد که به اتهام گفت: آنها در زمان تصمیم گیری درست در زمان مناسب.

اما با افزایش تعداد گزارش های موردی است که بیشتر مردم به ايميل مستند در پیش بینی از روز یکشنبه اعلام وزرا تحت فشار هستند را به هر گونه قوانین جدید را به عنوان روشن که ممکن است پس از انتقاد برای مخلوط پیام.

اما غذای آماده فست فود رسانه ها می تواند بازگشایی اصرار دارد که دولت هرگز دستور داد آنها را به تعطیل آقای Eustice گفت.

“این کاملا امکان پذیر است برای این سالن برای بازگشایی و, بازگشایی با خیال راحت ما هرگز موظف است که آنها باید” او گفت:. “مک دونالد درایو را از طریق ساخته شده بود برای اجتماعی فاصله.”

مجالس ترحیم و crematoriums

آقای Eustice همچنین گفت که دولت را از نزدیک نگاه کنید که آیا آن را به راحتی می توانید محدودیت محدود کردن تعداد افرادی که می توانند به حضور در مجالس ترحیم و crematoriums به 10.

“من می دانم که این موضوع بسیار حساس است,” او گفت:. “این است که منطقه ما خواهد شد نگاه از نزدیک است.”

قبلا اسکاتلند و ولز اعلام کرد خود را مستند محدودیت را تا حد زیادی در محل باقی می ماند.

بریتانیا چهار کشور انگلستان و ولز اسکاتلند و ایرلند شمالی همکاری دارند از نزدیک در سیاست ها و استراتژی های در گیر با همه کشورها در حال حرکت با هم در برنامه های مستند.

اما تنش به تازگی پدید آمده بین دولت بریتانیا و دولت تفویض نگرانی آقای جانسون ممکن است شروع به بلند کردن قفل بدون رسیدن به توافق با اسکاتلند و ولز است.

Nicola Sturgeon اسکاتلند و وزیر اول هشدار داد در روز جمعه که این امر می تواند یک اشتباه را بلند مستند سرعت بیش از حد و انتقاد از آنچه که او به نام سودمند عناوین خبری در رسانه های انگلیسی در مورد به طور بالقوه با شل مستند.

در ولز دولت اعلام کرد چند تنظیمات جزئی به قوانین تا مردم ورزش می تواند بیش از یک بار در روز در باغ مراکز می تواند بازگشایی و وجود خواهد داشت یک سؤال از این که آیا کتابخانه ها و مراکز بازیافت می تواند بازگشایی شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>