بریتانیا سفیر اتحادیه اروپا تحویل اسناد formalising Brexit به یک مقام ارشد اتحادیه اروپا رسمی در روز چهارشنبه ساعت قبل از قانونگذاران اروپایی به دلیل ثبت نام کردن در یک معامله است که دیدن بریتانیا در نهایت ترک بلوک در روز جمعه.

تیم بارو گذشت بیش از یک رنگ آبی تیره چرم فایل برجسته با آرم انگلستان در برابر یک پس زمینه از بریتانیا و اتحادیه اروپا پرچم در بلوک بروکسل مقر. پارلمان اروپا است که با توجه به رضایت خود را برای معامله در روز بعد و پس از آن نمایندگان مجلس با پرتاب یک “Au Revoir” حزب خود را برای 73 خروج همکاران.

انگلستان را ترک خواهد کرد این باشگاه پیوست و در سال 1973 در نیمه شب بروکسل روز جمعه زمانی که بریتانیا پرچم حذف خواهد شد از دفاتر اتحادیه اروپا و اتحادیه اروپا پرچم کاهش در انگلیسی محوطه وجود دارد.

با وضعیت موجود دوره انتقال در حال اجرا فقط تا پایان سال, تازه مذاکرات — پوشش همه چیز را از تجارت به امنیت — به زودی آغاز خواهد شد در یک رابطه جدید. رئیس اتحادیه اروپا مذاکره میشل Barnier گفت: نمایندگان باقی مانده 27 عضو که شل توافقنامه مانند اتحادیه اروپا با اوکراین باید در خدمت به عنوان پایه ای برای روابط دیپلماتیک منابع مطلع بسته-درب جلسه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی