بریتانیا تحمیل مستند برای مبارزه با گسترش coronavirus

نخست وزیر بوریس جانسون دستور انگلیسی ها در 23 مارس به ماندن در خانه برای توقف گسترش coronavirus اعمال محدودیت هایی در زندگی روزمره و بدون سابقه در زمان صلح.

اما ضروری مغازه ها باید بلافاصله و مردم باید در دیگر دیدار خانواده و یا دوستان و یا در معرض خطر بودن جریمه جانسون گفت: در یک کنفرانس آدرس به ملت.

COVID-19 | نقشه های تعاملی از تایید coronavirus موارد در هند

جانسون مقاومت کرده بود و فشار برای تحمیل کامل مستند حتی به دیگر کشورهای اروپایی انجام داده بود اما مجبور شد برای تغییر رویه به عنوان پیش بینی نشان داد که سیستم بهداشت و درمان می تواند تبدیل به ضعف است.

مرگ و میر ناشی از این ویروس در بریتانیا افزایش 54 تا 335 روز دوشنبه به عنوان دولت گفت: نظامی کمک خواهد کرد که کشتی میلیون ها نفر از اقلام از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) از جمله ماسک برای بهداشت و درمان کارگران که گله و شکایت از کمبود.

 

“از این شب من باید به مردم یک دستور ساده — شما باید در خانه بماند” جانسون گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی, آدرس جایگزین کردن روزانه خود را در کنفرانس خبری.

آنها تنها مجاز به ترک خانه های خود را به فروشگاه برای نیازهای اساسی ورزش برای پزشکی نیاز به ارائه مراقبت و یا سفر به و از کار که در آن کاملا ضروری است.

“که همه اینها تنها دلیل شما باید خانه را ترک کنید,” او گفت:, و اضافه کرد که مردم نباید دیدار با دوستان و یا اعضای خانواده است که زندگی نمی کنند در خانه خود را. اگر شما اصلا دنبال قوانین پلیس را باید از این قدرت برای به اجرا درآوردن آنها از جمله از طریق جریمه و متفرق کردن تجمعات” او هشدار داد.

اقدامات جدیدی خواهد بود مورد بررسی در سه هفته و آرام در صورتی امکان پذیر است.

“این قوانین اختیاری نیست,” شهردار لندن صادق خان گفت.

 

مخالفت حزب کارگر رهبر جرمی Corbyn گفت: حمایت از اقدامات و روسای پلیس گفت: حرکت بودند معقول و که آنها خواهد بود و همکاری با دولت در مورد نحوه اجرای آنها.

دولت تمام مغازه های فروش غیر ضروری, محصولات جانسون گفت: از جمله فروشگاه های لباس و همچنین به عنوان محل دیگر از جمله کتابخانه ها و زمین های بازی و سالن های ورزشی و اماکن عبادت.

انگلیسی خرده فروشی کنسرسیوم گفت: صاحبان فروشگاه ها درک وخامت اوضاع.

سخت تر تن به دنبال شواهد و مدارک در این آخر هفته که بسیاری از آنها نادیده گرفتن دستورالعمل های رسمی در مورد اجتماعی فاصله آنها به عنوان رنگی برای پارک ها و نقاط زیبایی.

تحت اقدامات جدید دولت متوقف خواهد شد تمام تجمعات بیش از دو نفر در مکان عمومی, که با هم زندگی می کنند و توقف تمام برنامه های اجتماعی از جمله مراسم عروسی و تعمید اما نه مجالس ترحیم.

پارک باز خواهد ماند برای ورزش اما تجمعات پراکنده خواهد بود Johnson گفت.

بعد در دوشنبه بریتانیا در مجلس است که انتظار می رود به تصویب قوانین اضطراری دادن مقامات جارو قدرت برای مقابله با شیوع بیماری از جمله حق بازداشت افراد و قرار دادن آنها در انزوا به محافظت از سلامت عمومی است.

“بدون بزرگ ملی تلاش برای توقف رشد این ویروس در یک لحظه به وجود آمد زمانی که هیچ خدمات بهداشتی در جهان احتمالا می تواند برآید; زیرا نمی خواهد به اندازه کافی هواکش به اندازه کافی مراقبت های ویژه تخت به اندازه کافی پزشکان و پرستاران” جانسون گفت که در آدرس خود.

 

قبلا در نامه ای شفاعت او را با خود به افزایش PPE منابع بیش از 6000 خط مقدم پزشکان هشدار داد آنها احساس مانند “گوشت دم توپ” و خواسته شد تا نسبت به قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر با خارج از تاریخ ماسک و سهام کم تجهیزات.

وزیر بهداشت مت Hancock بستری شده است اما مسائل وعده داده شده عمل گرفته شد. او گفت که ارتش درایو کامیون ها در طول روز و شب به دست آوردن منابع به کارکنان پزشکی.

“آن را مانند یک جنگ تلاش — این یک جنگ است که در برابر این ویروس و بنابراین ارتش شده اند فوق العاده مفید در گرفتن آن تدارکات بنابراین ما می توانیم این منابع برای محافظت از مردم در مقابل خط,” او گفت: همسرمگفت: خدمات سلامت در حال حاضر به حال 12,000, پنکه, 7,000 بیشتر از شروع بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر