بریتانیا آخرین اعلام lockdown

جهان ثروتمندترین کشورهای ریخت و بی سابقه کمک به آسیب دیده اقتصاد جهانی در روز پنج شنبه به عنوان COVID-19 موارد ballooned در زمان epicentre اروپا حتی به عنوان آنها مشکلاتی روبرو در این بیماری همه گیر را نقطه مبدا چین است.

تقریبا با 2,19,000 عفونت و بیش از 8,900 مرگ و میر تا کنون این بیماری همه گیر را حیرت زده جهان کشیده و مقایسه با دوره های دردناک مانند جنگ جهانی دوم بحران مالی 2008 و 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی. “این مثل این است که یک مصری طاعون” گفت آرژانتینی hotelier پاتریشیا Duran که دیده رزرو خشک تا برای او دو میلادی.

“هتل ها خالی هستند — فعالیت های توریستی مرده است.”

گردشگری و هواپیمایی شده اند به خصوص ضرب و شتم به عنوان جهان شهروندان سرپا ایستادن به حداقل رساندن تماس با ما و محدود کردن گسترش COVID-19. اما چند بخش شده اند در امان با یک بحران و تهدید طولانی رکود جهانی.

نقدینگی شیپور خاموشی افتتاح شد

سیاستگذاران در آمریکا و اروپا و آسیا کاهش نرخ بهره و نقدینگی شیپور خاموشی برای ایجاد ثبات در اقتصاد ضربه قرنطینه مصرف کنندگان شکسته زنجیره تامین حمل و نقل مختل و فلج کسب و کار.

این ویروس شروع به پریدن کرد به 172 دیگر ملت ها و سرزمین های با بیش از 20 ، 000 مورد جدید گزارش شده در 24 ساعت گذشته یک رکورد روزانه. موارد در آلمان, ایران و اسپانیا افزایش یافت و به بیش از 12000 در هر.

بریتانیا که تا به حال به دنبال یک رویکرد تدریجی برای مهار شد دوره آموزش مجازی shutdown از لندن به عنوان زیرزمینی ایستگاه های قطار بسته شده و مدارس آماده به درهای بسته خود را در روز جمعه.

برخی از 20000 پرسنل نظامی بودند در حالت آماده به کار برای کمک و ملکه الیزابت بود که با توجه به ترک کاخ باکینگهام در پایتخت برای قلعه باستانی در ویندزور. بریتانیا گزارش کرده است 104 مرگ و میر و 2,626 موارد, اما علمی مشاوران می گویند تعداد واقعی عفونت ممکن است بیش از 50 ، 000.

سربازان ایتالیایی و حمل و نقل اجساد یک شبه از یک ضعف گورستان در اروپا بدترین ضربه ملت که در آن حدود 3000 نفر کشته شده اند. آلمان نظامی بود و همچنین آماده برای کمک به پرسپولیس و حساسیت بیش از آن استقرار قدمت آن به دوران نازی ها.

سوپر مارکت ها در بسیاری از کشورها بودند محاصره با خریداران کردن در مواد غذایی و کالاهای اساسی و محصولات بهداشتی. برخی از جیره بندی فروش و ثابت ویژه ساعت برای افراد مسن.

روسیه گزارش داد که اولین مرگ در روز پنج شنبه. میان تنگی چین ارائه شده و امید آن را به عنوان گزارش جدید محلی صفر انتقال.

ایالات متحده که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال در ابتدا با بازی کردن این تهدید را دیدم عفونت در 8,000 و مرگ و میر رسیدن به حداقل 151.

در یک قایق مالی اقدامات بانک مرکزی اروپا راه اندازی جدید خرید اوراق قرضه به ارزش €750 میلیارد دلار است . آورده است که برخی از امداد رسانی به بازار اوراق قرضه و همچنین متوقف سهام اروپا’ اسلاید هر چند سهام باقی مانده لرزان در جای دیگر.

“زمان فوق العاده ای فوق العاده ای نیاز به اقدام” بانک مرکزی اروپا و کریستین لاگارد رئیس جمهور گفت:.

ایالات متحده فدرال رزرو نورد سوم آن اورژانس اعتبار برنامه در دو روز با هدف حفظ $3.8 تریلیون بازار پول صندوق, صنعت, عملکرد. چین به از بند باز کردن تریلیون یوان از محرک های مالی و کره جنوبی متعهد $39 میلیارد دلار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید