بریتانیا می گوید حدود یک چهارم از کارگران furloughed

حدود یک چهارم از کارکنان در بریتانیا شده اند furloughed و شرکت ها ادعا کرده اند 8 میلیارد پوند ($9.9 میلیارد دلار) از دولت برای حفظ خود دستمزد صورتحساب در طول coronavirus مستند مقامات مالیاتی گفت: در روز دوشنبه.

HM درآمد و گمرک گفت: در توییتر که 6.3 میلیون کارگر از 800,000 کارفرمایان بوده است furloughed با استناد به آمار و ارقام تا نیمه شب روز یکشنبه.

که حساب برای 23 درصد از بریتانیا 27.5 میلیون کارگران بخش خصوصی با توجه به های اخیر بازار کار داده و تاکید چگونه به شدت در جهان پنجمین اقتصاد با تکیه بر دولت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

تحت Coronavirus کار احتباس طرح است که مرکزی به تلاش برای متوقف کردن شرکت های تخمگذار کردن کارگران در طول مجبور به تعطیلی بسیاری از اقتصاد دولت پرداخت 80 درصد از کارگران پرداخت تا 2500 پوند در ماه است.

این طرح با توجه به اجرا تا پایان ماه ژوئن اما وزیر دارایی Rishi Sunak گفت: در روز دوشنبه وجود دارد خواهد بود “هیچ لبه صخره”.

“من کار خود را به عنوان ما صحبت می کنند به شکل موثر ترین راه برای باد کردن این طرح و سهولت مردم را به کار در یک راه اندازه گیری” آقای Sunak گفت.

“اما به عنوان برخی از سناریوهای پیشنهادی ما به طور بالقوه به عنوان هزینه بسیار در طرح کردند که ما در بیمه خدمات درمانی (نظام سلامت) به عنوان مثال. در حال حاضر واضح است که یک وضعیت پایدار.”

این طرح به احتمال زیاد به هزینه مالی حدود 39 میلیارد پوند مبتنی بر این فرض است که 30 درصد از کارکنان در حال ثبت نام در بریتانیا رسمی بودجه پیش بینی شده ،

ارقام آمد و به عنوان حقوق بازنشستگی وزیر ترزا Coffey گفت: دولت دریافت 1.8 میلیون ادعا می کند برای پرداخت های رفاهی بین مارس 16 و پایان مارس طریق ‘جهانی اعتباری’ مزایای سیستم.

جهانی اعتباری مزایای پرداخت شده به مردم در کار و همچنین کسانی که شغل خود را از دست.

خانم Coffey گفت که به طور کلی حجم رفاه ادعا کرده بود شش بار بزرگتر از قبل از coronavirus در این دوره که در یک هفته خاص افزایش بوده و ده برابر است.

هفته گذشته یک مقام رسمی بررسی نشان داد دو سوم از شرکت خواسته بود برای پرداخت پول به کارکنان آنها را به طور موقت خاموش گذاشته شد با اشاره به قوی را برای یک بخش کلیدی از برنامه دولت برای نرم کردن تاثیر اقتصادی coronavirus.

یکی دیگر از بخشی از استراتژی دولت — ارائه خارجه-حمایت-وام به شرکت ها — ساخته شده است که کمتر پیشرفت است.

داده ها از یک صنعت مالی گروه نشان داد دولت-حمایت بانک اعطای وام به کوچک و متوسط کسب و کار افزایش یافت و به 4.1 میلیارد پوند توسط مارس 28 تا از 2.8 میلیارد پوند در هفته گذشته است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>