بریتانیا نشانه معاملات با شرکت گزارش BioNTech, Valneva برای COVID-19 واکسن

بریتانیا امضا معاملات برای تضمین 90 میلیون دوز از دو امکان COVID-19 واکسن از Pfizer Inc و BioNTech داد و فرانسوی گروه Valneva کسب و کار وزارت روز دوشنبه گفت:.

بریتانیا تا به حال امن 30 میلیون دوز تجربی BioNTech/فایزر واکسن و معامله در اصل برای 60 میلیون دوز از Valneva واکسن با یک گزینه از 40 میلیون بیشتر دوز اگر آن را ثابت می شود موثر و مناسب وزارت گفت.

شرایط مالی این معاملات را تایید نمی شد.

“این همکاری جدید با برخی از جهان مهمترین دارویی و واکسن شرکت خواهد اطمینان از انگلستان به بهترین شانس ممکن است از تامین واکسن محافظت می کند که کسانی که بیشتر در معرض خطر” کسب و کار وزیر Alok شارما گفت.

معاملات دنبال قبلا اعلام توافق با AstraZeneca برای این شرکت به تولید 100 میلیون دوز از آن بالقوه واکسن در حال توسعه در همکاری با دانشگاه آکسفورد.

وجود دارد در حال حاضر هیچ کاری واکسن علیه COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus و کارشناسان می گویند یکی مورد نیاز خواهد بود برای کنترل این بیماری همه گیر است که آلوده به میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان کشته و بیش از 600 ، 000.

بریتانیا همچنین گفت: با امن درمان شامل COVID-19-خنثی سازی آنتی بادی از AstraZeneca برای محافظت از افرادی که نمی توانند واکسینه شوند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>