انگلیسی MP که منجر گروه پارلمانی در کشمیر را تکذیب کرد ورود به هند

هندی مقامات را تکذیب کرد, یک نماینده مجلس در ورود در روز دوشنبه پس از فرود در دهلی نو به ایندیرا گاندی در فرودگاه بین المللی, با توجه به همراه دستیار.

دبی ابراهیم یک حزب کارگر عضو پارلمان که ریاست یک گروه پارلمانی متمرکز در کشمیر قادر به پاک کردن آداب و رسوم بعد از معتبر هند ویزا رد شد, دستیار, Harpreet Upal گفت.

آبراهامز و Upal وارد فرودگاه در پرواز امارات از دوبی در ساعت 9 صبح Upal گفت: مقامات اداره مهاجرت نیست استناد به هر دلیلی برای انکار ابراهیم ورود و لغو ویزا یک کپی از آن معتبر تا اکتبر سال 2020 به اشتراک گذاشته شده با AP.

یک سخنگوی هند وزارت امور خارجه بلافاصله نمی دهید.

آبراهامز شده است یک عضو پارلمان از سال 2011 بود و در دو بعد شخصی, سفر به هند, او در بیانیه ای گفت.

“من سعی کردم برای ایجاد همین دلیل ویزا شده بود لغو و اگر من می تواند یک ویزا در هنگام ورود’ اما هیچ کس به نظر می رسید به دانستن” او در بیانیه ای گفت:. “حتی کسی که به نظر می رسید مسئول گفت: او نمی دانم و واقعا متاسفم در مورد آنچه اتفاق افتاده بود. بنابراین در حال حاضر من فقط در حال انتظار برای اخراج شوند…مگر اینکه دولت هند یک تغییر از قلب است. من آماده به اجازه دهید این واقعیت است که من درمان شده مانند یک جنایتکار رفتن و من امیدوارم که آنها به من اجازه بازدید از خانواده و دوستان من.”

آبراهامز شده است صریح منتقد دولت هند حرکت در ماه اوت گذشته سلب کشمیر از آن نیمه استقلال و تنزل رتبه آن از یک کشور به یک منطقه فدرال.

مدت کوتاهی پس از این تغییرات به کشمیر وضعیت تصویب شد توسط هند به پارلمان ابراهیم در نامه ای به هند کمیساریای عالی به انگلستان و گفت این اقدام “خیانت به اعتماد مردم” کشمیر.

هند در زمان بیش از 20 دیپلمات های خارجی در سفر خود به کشمیر در هفته گذشته دومین سفر از جمله نخست وزیر نارندرا سازمان یافته در شش ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>