Bryan Adams اسباب سرگرمی در Instagram, یک آهنگ یک روز

مردم می گویند ما از آن ساخته شده;

آیا آنها می دانند که ما خیلی می ترسم; جداسازی …

جان لنون نوشت: این در سال 1970 و هرگز fathomed که شعر خواهد امد و شد زیاد بشریت از پنج دهه بعد. Eversince سازمان بهداشت جهانی (WHO) نامیده می شود برای “انزوا” در پی COVID-19 pandemic هدف قرار دادن جمعیت کانادا خواننده و ترانه سرا نیکوکار و فعال Bryan Adams, که در غیر این صورت به طور مداوم در تورهای خانه محدود است و ارتباط با طرفداران خود را با رندر اواخر لنون شماره خود Instagram.

طرفداران خود را در سراسر جهان نمی تواند خواسته اند برای اطلاعات بیشتر. آنها التماس کرد که او در حال حاضر یک آهنگ یک روز برای کمک به آنها در مقابله با انزوا بلوز. برایان بیش از حد خوشحال ملزم به درخواست و دعوت: “اگر شما پیشنهادات خود را برای هر آهنگ است که نسبت به این زمان مشکل شما خوش آمدید به آنها نشان می دهد به من,” او پست شده در حالی که رندر باب مارلی ‘طبیعی عارف’.

برایان بعدی شماره ‘همه چیز باید عبور’, a song by George Harrison گیر حق وتر. با هشتگ #songsofisolation Bryan شفا از طریق موسیقی همچنان ادامه دارد.

او را برداشت ‘دور ماندن از نیروانا ‘جداسازی’ توسط شادی بخش و آخرین او نوشته شده است “عذاب و دل تنگی’ توسط سنگ نورد. او حتی نوشته های شعر از آهنگ های او را رندر.

برایان که همچنین یک گیاهخوار دارای جلو در مبارزات انتخاباتی خود در برابر مرطوب بازار با این پست: “بیایید نکنید که این ویروس می آید از یک باز و مرطوب بازار که در آن حیوانات و ماهی از همه توضيحات به فروش می رسد با هم یا مرده و یا زنده است. این در جریان بوده است برای چند دهه و به عنوان یک نتیجه, به طوری که این ویروس ها. #closewetmarkets.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید