BSF باید با استفاده از سلاح های غیر کشنده در مرز بنگلادش می گوید هند

مرز نیروهای امنیتی باید با احتیاط و با استفاده از سلاح های غیر کشنده در حالی که امنیت مرز با بنگلادش, Dr. A. K. Abdul Karim وزیر خارجه بنگلادش روز دوشنبه گفت:. او گفت: رسانه ها در داکا بنگلادش با شناسایی مناطق که در آن مردم کشته در شلیک از ماموران مرزی و داکا در حال برنامه ریزی برای ایستگاه بیشتر نیروهای خود در آن نقاط داغ برای جلوگیری از تلفات.

“BSF باید بیشتر مراقب باشید در حالی که اجرای قانون در مناطق مرزی. می توانید آنها را بازداشت و به شهروندان ما به ما اگر آنها نقض قانون اما کشتن ما اتباع استقبال نشده است” آقای Momen گفت: اصرار مقامات هندی به عمل با توجه به درک دو جانبه. این اظهار نظر در پاسخ به گزارش cnn از سه شهروند بنگلادش در آسام را Karimganj در روز یکشنبه. پلیس در Karimganj گفته اند که سه آمده بود به سرقت گاو.

به اندازه کافی گاو از خود ما

“وجود دارد هیچ نیازی نیست برای ما به ارمغان بیاورد گاو از جاهای دیگر. ما به اندازه کافی گاو از خود ما گفت: آقای Momen در پاسخ. BSF گرفته است موضع سختی در شامل گاو قاچاق که خوشه در سال جلوتر از Bakrid.

هر چند این حادثه در Karimganj است که در حال بررسی مقامات در داکا خواست ماموران مرزی هند و مشترک مردم برای درمان اتباع بنگلادش با توجه به اصول مورد توافق.

“ما شناسایی مناطق مرزی که در آن مردم ما کشته شده اند در گذشته بوده است. ما انجام یک داخلی, بحث در مورد چگونه برای جلوگیری از حوادث. این یک بخش بسیار کوچک از مرز و ما با توجه به استقرار بیشتر نیروهای خود در این مناطق برای جلوگیری از مکرر تراژدی” گفت: آقای Momen.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>